Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Mezz
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Lijm en Cultuur
Delft
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Wantijpark
Dordrecht
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Skâns
Gorredijk
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Het Veerkwartier
Haarlem
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
14:00
Café de Cactus
Hengelo
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Zik Zak
Ittre
De Kreun
Kortrijk
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim
Nijmegen
23:00
Livestream
Online
21:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Ahoy
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Kralingse Bos
Rotterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Kloosterpark
Schijndel
16:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Het Bolwerk
Sneek
18:30
013
Tilburg
13:30
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Brasserie Buitenhuis
Valkenburg
Gryphus
Vierlingsbeek
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kasteel Vorden
Vorden
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Boerderij
Zoetermeer
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
PleinTheater
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
Woodstock69
Bloemendaal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
Malieveld
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Philips Stadion
Eindhoven
De Skâns
Gorredijk
15:00
Agnietenkapel
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Westerkerk
Leeuwarden
15:30
Westerkerk
Leeuwarden
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
17:30
Corneel
Lelystad
15:30
Corneel
Lelystad
Kursaal Oostende
Oostende
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
De Doelen
Rotterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kloosterpark
Schijndel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Kasteel Vorden
Vorden
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
zaterdag 12 juni 2021
Herman van Veen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Alicia Keys
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Edward Reekers & Friends – The Best Of The Carpenters
Musis, Arnhem
20:00
MINKA
Luxor Live, Arnhem
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Lansingerland Live
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
Jarry
Koninklijk Circus, Brussel
Idles
Ancienne Belgique (AB), Brussel
OHM Festival
Lijm en Cultuur, Delft
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
21:00
Hang Youth
Bibelot, Dordrecht
Golden Caves
Bibelot, Dordrecht
Wantijpop
Wantijpark, Dordrecht
Richard Thompson
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Dynamo Unplugged: Bony Macaroni + Girls Girls Girls
Dynamo, Eindhoven
Komatsu
Effenaar, Eindhoven
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
Thelonious Monster
Vera, Groningen
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
Veerplas Festival
Het Veerkwartier, Haarlem
20:00
Maartje & Kine / Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:30
Blaudzun
Metropool, Hengelo
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
14:00
Bitter Sweet
Café de Cactus, Hengelo
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
Front 242
De Kreun, Kortrijk
20:30
Erwin Nyhoff (solo)
Neushoorn, Leeuwarden
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
Drift Festival
Stichting Cultuurspinnerij De Vasim, Nijmegen
23:00
Bad Religion (the '90s)
Livestream, Online
21:00
Epica
Livestream, Online
A Tribute To George Michael
Kursaal Oostende, Oostende
Nacht van Oranje
Ahoy, Rotterdam
Submit Fest 2021
Baroeg, Rotterdam
Boothstock Festival
Kralingse Bos, Rotterdam
20:00
Shifting Daylight - Gemmae
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
16:00
Lesoir
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Stevie Ray Vaughan Undercover
Het Bolwerk, Sneek
18:30
D-Sturb
013, Tilburg
13:30
D-Sturb
013, Tilburg
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
Crash Test Dummies
TivoliVredenburg, Utrecht
Buitensporig Festival
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
Op De Tôffel
Gryphus, Vierlingsbeek
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
zondag 13 juni 2021
13:00
Het Zomer Theater: The Vipers - 50 jaar Queen
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
21:30
Blaudzun (show 2)
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Blaudzun (show 1)
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Macy Gray
Paradiso, Amsterdam
Iris Hond Speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Opening Weekend Nieuwe Noten Amsterdam: Tuning adventures
PleinTheater, Amsterdam
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Âme & Dixon
Woodstock69, Bloemendaal
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Thelonious Monster
Paard, Den Haag
Parkpop
Malieveld, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
15:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
Agnietenkapel, Gouda
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
20:00
Lavinia Meijer
Vorstin, Hilversum
19:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
15:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
17:30
Ruben Annink
Corneel, Lelystad
15:30
Ruben Annink
Corneel, Lelystad
Casco Philharmonic / Vlaams Radiokoor
Kursaal Oostende, Oostende
Crash Test Dummies + Mo Kenney
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Sinfonia Rotterdam
De Doelen, Rotterdam
15:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
20:15
Paulo Morello / Philip Catherine / Sven Faller
TivoliVredenburg, Utrecht
Einstürzende Neubauten
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle