Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Brasserie Buitenhuis
Valkenburg
14:00
Café de Cactus
Hengelo
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
20:00
De Roma
Antwerpen
De Skâns
Gorredijk
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
19:30
Het Bolwerk
Sneek
Het Veerkwartier
Haarlem
Kasteel Vorden
Vorden
Kloosterpark
Schijndel
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Circus
Brussel
Kralingse Bos
Rotterdam
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kras Stadion FC Volendam
Volendam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
Lijm en Cultuur
Delft
23:00
Livestream
Online
21:00
Livestream
Online
20:00
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
P60
Amstelveen
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
PleinTheater
Amsterdam
16:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
The Blues Village Grolloo
Grolloo
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
Vera
Groningen
Wantijpark
Dordrecht
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zik Zak
Ittre
15:00
Agnietenkapel
Gouda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Concertgebouw
Amsterdam
17:30
Corneel
Lelystad
15:30
Corneel
Lelystad
16:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Skâns
Gorredijk
Deventer Schouwburg
Deventer
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Kasteel Vorden
Vorden
Kloosterpark
Schijndel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Malieveld
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Oldehoofsterkerkhof
Leeuwarden
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
13:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
PleinTheater
Amsterdam
21:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof
Zeewolde
20:00
Vorstin
Hilversum
19:30
Westerkerk
Leeuwarden
15:30
Westerkerk
Leeuwarden
Woodstock69
Bloemendaal
zaterdag 12 juni 2021
Buitensporig Festival
Brasserie Buitenhuis, Valkenburg
14:00
Bitter Sweet
Café de Cactus, Hengelo
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Richard Thompson
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
20:00
Dynamo Unplugged: Bony Macaroni + Girls Girls Girls
Dynamo, Eindhoven
Komatsu
Effenaar, Eindhoven
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Op De Tôffel
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Shifting Daylight - Gemmae
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
19:30
Stevie Ray Vaughan Undercover
Het Bolwerk, Sneek
Veerplas Festival
Het Veerkwartier, Haarlem
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
Herman van Veen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Jarry
Koninklijk Circus, Brussel
Boothstock Festival
Kralingse Bos, Rotterdam
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
VOTOWN Festival
Kras Stadion FC Volendam, Volendam
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
A Tribute To George Michael
Kursaal Oostende, Oostende
OHM Festival
Lijm en Cultuur, Delft
23:00
Bad Religion (the '90s)
Livestream, Online
21:00
Epica
Livestream, Online
20:00
MINKA
Luxor Live, Arnhem
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
Noah
Melkweg, Amsterdam
Sofie Winterson
Melkweg, Amsterdam
21:30
Blaudzun
Metropool, Hengelo
The Bruceband
Metropool, Hengelo
20:00
Blaudzun
Metropool, Hengelo
20:30
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
Edward Reekers & Friends – The Best Of The Carpenters
Musis, Arnhem
20:00
Maartje & Kine / Piepschuim
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Erwin Nyhoff (solo)
Neushoorn, Leeuwarden
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
Giovanca honours Diana Ross
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
Doodswens / Ggu:ll / Terzij De Horde
P60, Amstelveen
18:00
Het Zomer Theater: Racoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Hedendaagse kamermuziek
PleinTheater, Amsterdam
16:00
Lesoir
Poppodium Volt, Sittard
Peter Pannekoek
Posttheater, Arnhem
Alicia Keys
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Holland International Blues Festival
The Blues Village Grolloo, Grolloo
Happy Feelings Lente Festival
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
De Bonanza
TivoliVredenburg, Utrecht
Crash Test Dummies
TivoliVredenburg, Utrecht
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
Thelonious Monster
Vera, Groningen
Wantijpop
Wantijpark, Dordrecht
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
De Kift
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Alain Pire / Jean-Pierre Froidebise
Zik Zak, Ittre
zondag 13 juni 2021
15:00
VanWyck - This Concert Will Save Your Life
Agnietenkapel, Gouda
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Iris Hond Speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
17:30
Ruben Annink
Corneel, Lelystad
15:30
Ruben Annink
Corneel, Lelystad
16:00
Sinfonia Rotterdam
De Doelen, Rotterdam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Arjen Lubach
De Skâns, Gorredijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
Crash Test Dummies + Mo Kenney
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Best Kept Secret
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Mañana Mañana
Kasteel Vorden, Vorden
1 Ander Festival
Kloosterpark, Schijndel
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Casco Philharmonic / Vlaams Radiokoor
Kursaal Oostende, Oostende
Parkpop
Malieveld, Den Haag
K3 - Dromen!
Martiniplaza, Groningen
Into The Grave
Oldehoofsterkerkhof , Leeuwarden
15:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thelonious Monster
Paard, Den Haag
20:30
Macy Gray
Paradiso, Amsterdam
13:00
Het Zomer Theater: The Vipers - 50 jaar Queen
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Opening Weekend Nieuwe Noten Amsterdam: Tuning adventures
PleinTheater, Amsterdam
21:30
Blaudzun (show 2)
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Blaudzun (show 1)
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Paulo Morello / Philip Catherine / Sven Faller
TivoliVredenburg, Utrecht
Einstürzende Neubauten
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Meindert Talma
TivoliVredenburg, Utrecht
Healthy Fest Weekend
Vakantiepark Center Parcs De Eemhof, Zeewolde
20:00
Lavinia Meijer
Vorstin, Hilversum
19:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
15:30
Explore The North - Summer Sessions: Het Spektakel - Club Nel
Westerkerk, Leeuwarden
Âme & Dixon
Woodstock69, Bloemendaal