Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Anna theater
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium heino
Heino
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Estrado
Harderwijk
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Ghelamco Arena
Gent
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Huis van Eemnes
Eemnes
19:00
Huis van Eemnes
Eemnes
Iduna
Drachten
19:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Burgerhaven
Deventer
Mimik
Deventer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
16:00
De Toegift
Den Hoorn
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
La Madeleine
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
21:00
BREStheater
Brielle
19:00
BREStheater
Brielle
21:30
Chassé Theater
Breda
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Parochiehuis
Aalsmeer
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
zaterdag 21 november 2020
21:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater 't Speelhuis, Helmond
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Massada
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
19:30
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lars and the Magic Mountain
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Luka Bloom
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Therapy?
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Weer Bie Mekoar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kraaien
Simplon, Groningen
Angelic Forces / Insurrection
Simplon, Groningen
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Noblesse
StudioGonz, Gouda
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Sessions: Waltzburg
Effenaar, Eindhoven
20:15
Laura Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Tino Martin
Klokgebouw, Eindhoven
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
15:30
Grupo Nuevo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Huis van Eemnes, Eemnes
19:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Huis van Eemnes, Eemnes
Voltage
Iduna, Drachten
19:30
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Magnapop
Bibelot, Dordrecht
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
DeWolff
Burgerhaven, Deventer
Joris Linssen & Caramba - Nieuwe streken
Mimik, Deventer
20:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
16:00
Leonie Meijer - Perfect Solitude
De Toegift, Den Hoorn
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Engel (NL)
Paard, Den Haag
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Paard, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
19:30
Popronde Pre-party
Paard, Den Haag
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Molenberg, Delfzijl
19:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Marvin Dee Band
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Abnormal - Volta & Ab present: shht
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dardust
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tawsen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Franglish
La Madeleine, Brussel
19:30
SKY H1
Botanique, Brussel
21:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
19:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
BREStheater, Brielle
21:30
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
Darlyn
Luxor Live, Arnhem
Nona
Luxor Live, Arnhem
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Roma, Antwerpen
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Opera Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Meervaart, Amsterdam
20:30
Easy Life
Tolhuistuin, Amsterdam
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
Klangkarussell
De Marktkantine, Amsterdam
Benjamin Herman
The College Hotel, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Drukwerk
Fluor, Amersfoort
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Marike Jager - Het grietje achter het liedje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Klink EP presentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Parochiehuis, Aalsmeer
Eazzup
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch