Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
17:00
Café de Cactus
Hengelo
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Markant Uden
Uden
16:00
Poppodium Volt
Sittard
Sportpaleis
Antwerpen
17:45
Fruittuin van West
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
Trix
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
15:00
A4 Drive-in
Roelofarendsveen
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
15:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Westbroekpark
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:30
De Maaspoort
Venlo
15:00
Thiemeloods
Nijmegen
21:00
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Het Depot
Leuven
Capitole
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Helling
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Spirit of 66
Verviers
Capitole
Gent
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
013
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Musis
Arnhem
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Spirit of 66
Verviers
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Depot
Leuven
21:30
Cultura
Ede
19:00
Cultura
Ede
Luxor Live
Arnhem
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vera
Groningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
20:30
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
zondag 13 september 2020
Jack and the Weatherman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Jimi Hendrix Tribute
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joris Linssen & Caramba
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
17:00
Leif de Leeuw Band
Café de Cactus, Hengelo
Leo Sayer
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Leonie Meijer - Perfect Solitude
Markant Uden, Uden
16:00
Lorrèn
Poppodium Volt, Sittard
Maluma
Sportpaleis, Antwerpen
17:45
Milou Mignon
Fruittuin van West, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Protomartyr
Vera, Groningen
20:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
René Froger
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Roosbeef
Paard, Den Haag
19:30
Roosbeef
Paard, Den Haag
20:00
Seein' Red
dB's, Utrecht
Set If Off
Trix, Antwerpen
20:00
Songwriter Circle: Judy Blank / Tangarine / Tim Knol
De Oosterpoort, Groningen
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Sytse Buwalda
Gelderlandfabriek, Culemborg
15:00
The Billy Joel Experience
A4 Drive-in, Roelofarendsveen
19:30
The Snuts
Hall Of Fame, Tilburg
15:00
Thomas Pol: Room For Jazz - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
Trijntje Oosterhuis
Melkweg, Amsterdam
16:15
Valentino
Gigant, Apeldoorn
17:30
Viva Classic Live 2020 - Sef Thissen en diverse gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
15:00
Well Well Well
Thiemeloods, Nijmegen
21:00
Yuri Honing Quartet - Bluebeard
Bimhuis, Amsterdam
maandag 14 september 2020
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jackie Venson
Spirit of 66, Verviers
Kensington
Het Depot, Leuven
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
Scylla
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
20:30
The Isolation Sessions: Tony & The Wild
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 15 september 2020
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:30
Danny Vera - The Lone Stranger
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
JoJo
Paradiso, Amsterdam
King's X
Spirit of 66, Verviers
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
20:30
The Isolation Sessions: Shaemless
Effenaar, Eindhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 16 september 2020
20:00
AaRON
Reflektor, Liège
20:00
Apneu / Blue Crime / Global Charming
Paradiso, Amsterdam
Aterciopelados
Melkweg, Amsterdam
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Indiestadt
Paradiso, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
Jeangu Macrooy
Musis, Arnhem
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Little Caesar
Spirit of 66, Verviers
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mintzkov
Het Depot, Leuven
21:30
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
19:00
Percossa - UNPLUGGED
Cultura, Ede
Procol Harum
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Rewind: Soulsister plays 'Heat'
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roosbeef
Vera, Groningen
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
Suzan & Freek
Grenswerk, Venlo
20:30
The Isolation Sessions: Reminder
Effenaar, Eindhoven
The Jimi Hendrix Music Festival Zoetermeer
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Whilk and Misky
Paard, Den Haag