Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Effenaar
Eindhoven
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
S-Plaza
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Groene Engel
Oss
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Pul
Uden
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
CHV Noordkade
Veghel
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
013
Tilburg
20:00
't Theaterke
Best
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
14:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Mezz
Breda
22:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:45
Markant Uden
Uden
16:30
Little Devil
Tilburg
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Beneluxtheater
Berlicum
013
Tilburg
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Lokaal42
Helmond
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:00
De Pul
Uden
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
woensdag 04 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
The Analogues
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 maart 2020
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Handsome Poets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Parktheater, Eindhoven
20:15
Ruth Jacott
Markant Uden, Uden
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martin Hayes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
vrijdag 06 maart 2020
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Sometime the Wolf
S-Plaza, Eindhoven
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Super Sounds Of The 70's
Mezz, Breda
20:00
Darlyn
Mezz, Breda
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Sari Schorr & Ray Stepien Trio
Groene Engel, Oss
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
An Evening With Knives
Effenaar, Eindhoven
20:00
Edwin Evers Band
Effenaar, Eindhoven
22:00
Riot: Hong Kong Edition
Dynamo, Eindhoven
19:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders
Dynamo, Eindhoven
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marike Jager
De Pul, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
22:15
Fabian
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Borgers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leafs
013, Tilburg
20:00
JW Roy
't Theaterke, Best
zaterdag 07 maart 2020
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Waylon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Shht
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Queen The Music
Schouwburg De Kring, Roosendaal
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Jaroussky & Ensemble Artaserse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tim Knol
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LIVE: Saxon, by Dallas 1PM & Judas Priest, by Concrete Priest
Muziekcafé Helmond, Helmond
Bruut! Anton Goudsmit Go Surfing
Mezz, Breda
22:00
20:30
The Overslept
Mezz, Breda
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Another Now + Splinterbomb + Cyanide Paradise - Groene Engel Heavy
Groene Engel, Oss
23:00
Follow The White Rabbit
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Kik
Effenaar, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Schakel, Gilze
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
21:00
Stef Paglia Trio
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Ntjam Rosie
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
zondag 08 maart 2020
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
maandag 09 maart 2020
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven