Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
De Warande
Turnhout
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Botanique
Brussel
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
zondag 13 januari 2019
20:00
Buray Kehanet
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline
Tolhuistuin, Amsterdam
Cory Henry / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Snow Patrol
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
You Me At Six
Zappa, Antwerpen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jodymoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 15 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Yuri Honing - Goldbrun
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Styx
Vera, Groningen
woensdag 16 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:00
Lakshmi - Adem
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Judy Collins
Paard, Den Haag
20:00
Jeremy Loops
013, Tilburg
MHD
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cavetown
Botanique, Brussel
Flogging Molly
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Reinbert de Leeuw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Snook Bookings presents Bloodtruth + Demiurgon + Storm upon the Masses
dB's, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Posttheater, Arnhem
21:00
Simon Berz / Toktek
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Bad
Maloe Melo, Amsterdam
22:00
Russian Village Boys
Merleyn, Nijmegen
23:00
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen