Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Hedon
Zwolle
15:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Hofman
Utrecht
Grote Kerkhof
Deventer
22:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Dynamo
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
21:00
Stathe
Utrecht
So What!
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
17:00
Hofman
Utrecht
Grote Kerkhof
Deventer
00:30
Grenswerk
Venlo
22:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Kaaij
Nijmegen
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
16:00
Vicini Rotterdam
Rotterdam
21:00
The Pit
Nieuwegein
14:30
Roepaen
Ottersum
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Lucky
Rijssen
20:00
Little Devil
Tilburg
13:00
Hofman
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Grounds
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
22:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
21:00
Altstadt
Eindhoven
14:30
Winkelcentrum Leidsenhage
Leidschendam
20:30
Vera
Groningen
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
20:30
Rotown
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
12:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Extase
Tilburg
20:15
Dynamo
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
EKKO
Utrecht
woensdag 24 augustus 2016
19:00
Napoleon
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Breaking Levees
Paradiso, Amsterdam
Cornered / Terror
Metropool, Hengelo
19:30
Machine Gun Kelly
Melkweg, Amsterdam
Hoodie Allen
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Flying Eyes
Little Devil, Tilburg
Soulfly
Hedon, Zwolle
15:30
Mildtfest
Dynamo, Eindhoven
20:00
Apache
dB's, Utrecht
Nas
013, Tilburg
donderdag 25 augustus 2016
20:00
As It Is UK) / Call It Off (NL) / Alive Again (NL)
Winston, Amsterdam
21:00
Burger Records rock 'n roll package: Apache + Big Tits + Slick!
Vera, Groningen
21:30
Grandaddy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bloodphemy / Carnifloor / Seita
P60, Amstelveen
20:30
The Common Linnets
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Hofman Live: Jasper Schalks
Hofman, Utrecht
Typhoon
Grote Kerkhof, Deventer
22:30
Burn Brigade
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
22:00
Zomerconcerten: Jacle Bow
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Listener + Marco Martens + Poetry Circle 040
Dynamo, Eindhoven
Terror + Comeback Kid
Dynamo, Eindhoven
19:00
Typhoon
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ida Nielsen Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 26 augustus 2016
21:00
You Are Not Wrong / Wakepoint
Winston, Amsterdam
19:30
Kinoo / The Jerry Hormone Ego Trip
Vera, Groningen
21:00
Yndian
Stathe, Utrecht
Fresku
So What!, Gouda
21:00
Bad Sports + Radioactivity
Rotown, Rotterdam
20:00
Kid Calloway
PopEi, Eindhoven
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Michael Varekamp: Louis!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Leon Verdonschot / Novastar
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Otis Redding III + The Grandmother B
Luxor Live, Arnhem
21:00
Joe Buck Yourself
Little Devil, Tilburg
20:00
NØfx + Templeton Pek + The Broken Anchors
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
17:00
Beers, Burgers & Bands: Lilac Skye
Hofman, Utrecht
Bløf
Grote Kerkhof, Deventer
00:30
Jeff Mills
Grenswerk, Venlo
22:30
Swaf Underground
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
19:30
Serrabulho + Kadaverficker + Clitorape + 666 Shades of Shit
Dynamo, Eindhoven
20:00
Skippabeat
De Kaaij, Nijmegen
19:00
Bløf
Burgerweeshuis, Deventer
Danny Vera, Stephanie Struijk, Emmy Eve
Bibelot, Dordrecht
Unearth
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 27 augustus 2016
16:00
Pica Pica Parade: Tato (Vicini)
Vicini Rotterdam, Rotterdam
21:00
Mikeylow
The Pit, Nieuwegein
14:30
Woodstock
Roepaen, Ottersum
20:30
Black Knight / Methusalem / Stormrider
P60, Amstelveen
20:00
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Otis Redding III
North Sea Jazz Club, Amsterdam
17:30
Sena Performers POPnl Award
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gaps: 2nd Savage
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ed Struijlaart / Marit Trienekens / Mevrouw Tamara / Rogier Pelgrim
Lux, Nijmegen
20:00
Vandenberg's Moonkings
Lucky, Rijssen
20:00
Waardeloos
Little Devil, Tilburg
13:00
Concert met appeltaart: Henk Wilmans, Jacob Fields, Woody & Cat
Hofman, Utrecht
21:00
Swinging Sneek met Trenchcoat + Leonard Ford
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Willemijn de Boer / Dion Mase / Dialorian / Mautje King / Yourflintsto
Grounds, Rotterdam
FeestDJRuud
Grenswerk, Venlo
22:30
Monkey Sandwich
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
Grandmaster Flash
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Potman Jr.
De Kargadoor, Utrecht
20:30
U2-4-U2 - The U2 Experience
Boerderij, Zoetermeer
Bewilder
Artis, Amsterdam
16:00
Bai Kamara Jr. / VanWijck
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
21:00
iPendejo!
Altstadt, Eindhoven
zondag 28 augustus 2016
14:30
The Trammps
Winkelcentrum Leidsenhage, Leidschendam
20:30
Entrails + Villainy
Vera, Groningen
17:00
Robinson
Taverne, Bergen
14:00
Thaïti / The Tightropes / Zitakula
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Massive Attack
Sint-Pietersplein, Gent
20:30
Burger Records Party: Apache + Big Tits + Slick!
Rotown, Rotterdam
19:00
I Killed The Prom Queen
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dylan Edwards
PopEi, Eindhoven
20:30
Yentl & de Boer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Sharon Jones & The Dap-Kings
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Julien Firmin (BE) Terrasconcert – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
L7
Melkweg, Amsterdam
12:30
Ann White / AVI ON FIRE
Melkweg, Amsterdam
18:00
Rezet
Little Devil, Tilburg
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Circle J & Judy Blank
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Amy Schumer
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
The Jett Rebel 3
EKKO, Utrecht
Fall Of Troy / Tiny Moving Parts
Dynamo, Eindhoven
19:30
The Fall of Troy / Tiny Moving Parts
Dynamo, Eindhoven
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
De Harmonie, Leeuwarden
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Harmonie, Leeuwarden
16:00
The Claptunes
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Rocktocht
Altstadt, Eindhoven
maandag 29 augustus 2016
21:00
The Jett Rebel 3
Merleyn, Nijmegen
20:30
Nightbirds: Apache + Big Tits + Slick! IN EXTASE
Extase, Tilburg
20:15
Ghost Bath
Dynamo, Eindhoven
Queensryche
Boerderij, Zoetermeer
Kevin Morby
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 30 augustus 2016
Ronan Keating
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Jett Rebel 3
Stroomhuis, Eindhoven
Lil Kleine / Ronnie Flex / JeBroer / Mr. Polska / ZwartWerk
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Kevin Morby
EKKO, Utrecht