Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
23:00
P3
Purmerend
Café Miles
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Wilminktheater
Enschede
PeTiCantus
Zwaag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
13:00
Musicon
Den Haag
Cafe Calluna
Ommen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Vondelbunker
Amsterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Baroeg
Rotterdam
P60
Amstelveen
EKKO
Utrecht
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Paradiso
Amsterdam
Simplon
Groningen
Gashouder
Dedemsvaart
19:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kubus
Lelystad
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
22:00
Theater Kikker
Utrecht
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Winston
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Victorie
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Den Koopman
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Taverne
Bergen
19:00
Poppodium Volt
Sittard
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:00
Musicon
Den Haag
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
PopEi
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Bosuil
Weert
16:30
Mezz
Breda
17:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Helling
Utrecht
21:30
Vorstin
Hilversum
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 23 mei 2015
22:00
The Sean Webster Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
23:00
AKS
Nijdrop, Opwijk
21:00
Abbeye
Simplon, Groningen
21:00
Closingtown Orchestra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Bamba Wassoulou Groove i.s.m. Music Meeting (PRIMEUR)
Grounds, Rotterdam
21:00
Sherwood & Pinch
Nijdrop, Opwijk
21:00
Mevrouw Tamara / Riverdistrict
Paard, Den Haag
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
21:00
The Rolling Stones - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
23:00
Classic Reunion
P3, Purmerend
Audio Adam
Café Miles, Amersfoort
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
The Wood Brothers
PeTiCantus, Zwaag
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Title Fight
Dynamo, Eindhoven
19:00
Zane Carney
Paradiso, Amsterdam
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Ruud Houweling
De Roode Bioscoop, Amsterdam
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
Dilana Smith
Cafe Calluna, Ommen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Club3voor12/Breda: Shoot The Messenger + Windup Space + The Spark
Mezz, Breda
20:00
Orquesta Tanguedia
Minard Schouwburg, Gent
20:00
Portico
Paard, Den Haag
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Warm Soda
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
PlusEtage, Baarle-Nassau
The Afterveins
Vondelbunker, Amsterdam
20:15
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
the obsCURE / The Smiths Indeed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
MisterWives
Paradiso, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Chameleon Vox
Baroeg, Rotterdam
Combichrist
P60, Amstelveen
Rangleklods
EKKO, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Róisín Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lalah Hathaway / Metropole Orkest
Paradiso, Amsterdam
Splendid
Simplon, Groningen
Anne Soldaat
Gashouder, Dedemsvaart
19:30
Matisyahu
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Feuerengel - A Tribute to Rammstein
De Kubus, Lelystad
19:30
Mew
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
zondag 24 mei 2015
22:00
Planningtorock / Vessel
Theater Kikker, Utrecht
19:30
Scrum
Hedon, Zwolle
19:30
Scare The Bear
Winston, Amsterdam
20:00
Ugly Duckling
Patronaat, Haarlem
20:00
Hexeneiche / Jung An Tagen / Primordial / Underground
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Romano
De Zwerver, Oostende
20:00
Mike Ravelli meets Nuno dos Santos
Victorie, Alkmaar
19:30
Louis Baker
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Alkmaarse Big Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:00
Fatoumata Diawara & Roberto Fonseca
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
The Doots
Den Koopman, Arnhem
Twin Shadow
Melkweg, Amsterdam
19:00
Van Huys Uit
Taverne, Bergen
19:00
The Brew
Poppodium Volt, Sittard
13:30
Beets & Friends Play Misha Mengelberg Feat. Benjamin Herman, Marius Be
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
15:00
Maarten Ornstein / Mike Fentross
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Lavinia Meijer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Anthony Naples / Xosar
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Singer-songwriter Pien Peeters live in PopEi
PopEi, Eindhoven
16:15
Brock & the Brockettes
Gigant, Apeldoorn
16:30
LEE SHORE a Crosby Stills & Nash Tribute
De Bosuil, Weert
16:30
Stiv Cantarelli and The Silent Strangers
Mezz, Breda
17:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Doomsower Mark: Ophis (D) + Marche Funèbre (B)
Little Devil, Tilburg
14:00
Brenda Bee / Joan Franka / Maarten Peters / Margriet Eshuijs / Syb van
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 25 mei 2015
20:30
Wand + Bingo Starr
Vera, Groningen
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Jo Didderen / Johan de Haan / Jennifer Oerlemans-Bakx
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
ODi
Dassenakker Live, Houten
20:00
Ellen ten Damme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
De Helling, Utrecht
21:30
Bruut!
Vorstin, Hilversum
14:00
Keep the Soul & Jazz Alive, The Radio 6 Concert
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Vorum
Baroeg, Rotterdam
16:00
Singer-songwriter Kiki Mettler live in PopEi
PopEi, Eindhoven
20:45
Bop English
Merleyn, Nijmegen
20:00
Astronautalis
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Burdon & The Animals
Paradiso, Amsterdam
Unknown Mortal Orchestra
Bitterzoet, Amsterdam