Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Club Ziggo
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Mezz
Breda
Theater De Veste
Delft
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Dizzy
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Maaspodium
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Tivoli
Utrecht
dB's
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
19:30
MC Theater
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Vk*
Brussel
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:15
Vera
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Beun
Heiloo
Vorstin
Hilversum
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Ontmoetingskerk
Laren
20:30
Péniche La Legia
Liège
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
The Lane
Oostburg
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Little Devil
Tilburg
21:00
Tivoli
Utrecht
Tivoli
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
woensdag 16 april 2014
20:00
Kalle Mattson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Murth Mossel
Meervaart, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ziggo Live: Go Go Berlin / Moss / Rina Mushonga
Club Ziggo, Amsterdam
19:00
JAZzoul Jamsession hosted by Wilco Koster
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
ComedyKings
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy kings
Posttheater, Arnhem
20:30
Pater Moeskroen - Karavaan
Het Evertshuis, Bodegraven
Bløf
Mezz, Breda
Lebbis
Theater De Veste, Delft
21:00
De Versafdeling
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Glenn Wool
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rogier Pelgrim
Burgerweeshuis, Deventer
22:30
VIP Party - The Great Gatsby + Danny Da Costa
Vera, Groningen
20:00
Novastar
De Oosterpoort, Groningen
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Herman Brood Academie on tour: Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Frank Boeijen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marieke Visser
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - V
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Els de Schepper - Feest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Roos van Nijmegen: Einfach Kurt + Non-Alignment Pact + Remove Before F
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
20:30
Dhafer Youssef
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
Pink Oculus
Maaspodium, Rotterdam
Hopsin
013, Tilburg
20:00
Eric Koller
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Live From Buena Vista
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Tommy Ebben
Tivoli, Utrecht
Boogarins / Jacco Gardner
dB's, Utrecht
De Dijk
Tivoli, Utrecht
20:00
Emilio Guzman
Munttheater, Weert
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Knol
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 17 april 2014
Live From Buena Vista
Flint, Amersfoort
20:30
Angie Stone
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dinerconcert Trio Mare
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dom Kennedy
Melkweg, Amsterdam
Cut Copy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Elway
Winston, Amsterdam
19:30
Jonwayne
MC Theater, Amsterdam
19:30
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
19:00
Capgras
Concerto, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with DAMON
CC Muziekcafé, Amsterdam
Tiger Bell
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Automatic Sam / Candybar Planet / The Battles of 1977
Luxor Live, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Tribute 2 Bob Marley 2014: Conscious Party door R
Mezz, Breda
20:00
65DaysofStatic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Cashmere Cat / Ryan Hemsworth
Vk*, Brussel
20:00
Bearfoot Beware
De Bakkerij, Castricum
20:30
Comedy Kitchen-testnight
Rietveld Theater, Delft
Lebbis
Theater De Veste, Delft
Tim Knol
De Molenberg, Delfzijl
Bells of Youth
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Toon Tellegen
Theater Dakota, Den Haag
Eva de Roovere
Paard, Den Haag
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen
J.C. De Bunker, Gemert
21:30
Kapok
De Oosterpoort, Groningen
21:15
School Is Cool + Yuko Yuko
Vera, Groningen
21:30
Sinas Petite
Patronaat, Haarlem
20:00
Tommy Guerrero
Patronaat, Haarlem
20:00
Emilio Guzman
Theater de Beun, Heiloo
Herman Brood Academie
Vorstin, Hilversum
Pater Moeskroen - Karavaan
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Opera per Tutti
Ontmoetingskerk, Laren
20:30
The Imaginary Suitcase
Péniche La Legia, Liège
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Dan Bern
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
23:00
John Talabot / Mattheis / Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
Novastar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dames voor na Vieren
De Muze, Noordwijk
20:00
Tony
The Lane, Oostburg
20:30
Cammeretten finalistentournee
Groene Engel, Oss
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo)
Rotown, Rotterdam
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
21:00
The Webb Sisters
LantarenVenster, Rotterdam
Micha Wertheim
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Abysmal Darkening + Pigteeth
Little Devil, Tilburg
21:00
Novack
Tivoli, Utrecht
De Dijk
Tivoli, Utrecht
20:30
Beans & Fatback
EKKO, Utrecht
20:00
Dinosaur Truckers
dB's, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Guido Weijers - V
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:30
Bade / Sunday Sun
Hedon, Zwolle
The Stranglers - 40th Anniversary
Hedon, Zwolle