Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
Theater De Leest
Waalwijk
DRU Industriepark
Ulft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Agnietenhof
Tiel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorstin
Hilversum
C.C. René Magritte
Lessines
Metropool Enschede
Enschede
De Bosuil
Weert
Xinix
Nieuwendijk
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
Manifesto
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
De Doelen
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Minard Schouwburg
Gent
EM2
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Gelderlandfabriek
Culemborg
Doornroosje
Nijmegen
Scala Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
La Madeleine
Brussel
Jan van Besouw
Goirle
AINSI
Maastricht
Dynamo
Eindhoven
Ghelamco Arena
Gent
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
So What!
Gouda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Klokgebouw
Eindhoven
Spirit of 66
Verviers
Deventer Schouwburg
Deventer
Patronaat
Haarlem
Metropool
Hengelo
P60
Amstelveen
Q-Factory
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Posttheater
Arnhem
De Kunstgreep
Oostzaan
Cacaofabriek
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Grenswerk
Venlo
Patronaat
Haarlem
Dok6
Panningen
Patronaat
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
P60
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Orpheus
Apeldoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Paard
Den Haag
Podium Mozaiek
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 13 november 2020
Vera Mann - Goesting
van Beresteyn, Veendam
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Leest, Waalwijk
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
Zoutmus in concert
Theater Zuidplein, Rotterdam
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Effenaar, Eindhoven
Kim Wilde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bandit / Herbert Verhaeghe
Kursaal Oostende, Oostende
Dolly Dots - Sisters on Tour
Agnietenhof, Tiel
Black Pumas
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brainpower
Vorstin, Hilversum
Therapy?
C.C. René Magritte, Lessines
Kraantje Pappie
Metropool Enschede, Enschede
Blackbird
De Bosuil, Weert
Jean Bosco Safari
Xinix, Nieuwendijk
Bökkers
Fluor, Amersfoort
The Doors in Concert
Gebr. De Nobel, Leiden
Merrill Osmond
Manifesto, Hoorn
Nits
Neushoorn, Leeuwarden
Ludovico Einaudi
De Doelen, Rotterdam
Christophe Maé
Vorst Nationaal, Brussel
Luka Bloom
Minard Schouwburg, Gent
Dossier Boombap
EM2, Groningen
FADOpelos2 - Sei de um Rio
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Popronde Poppodium Pre-Party
Podium Victorie, Alkmaar
Thurston Moore Group
Paradiso, Amsterdam
John F. Klaver Band
Gelderlandfabriek, Culemborg
Nana Adjoa
Doornroosje, Nijmegen
Rob de Nijs
Scala Theater, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eva Crutzen - Opslaan als
Parktheater, Eindhoven
Aafke Romeijn
Hall Of Fame, Tilburg
De Alliantie
Hedon, Zwolle
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
L'Impératrice
La Madeleine, Brussel
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Jan van Besouw, Goirle
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
AINSI, Maastricht
Dynamo Unplugged: Bony Macaroni + Girls Girls Girls
Dynamo, Eindhoven
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:00
Golden Earring
Lotto Arena, Antwerpen
Edgar Koelemeijer / Ruben Hoeke
Gigant, Apeldoorn
Engel (NL)
Cinetol, Amsterdam
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
Personal Trainer
Doornroosje, Nijmegen
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - Sneu
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Diligentia, Den Haag
Bob Dylan door 'The Freewheelin Tommy Ebben'
TivoliVredenburg, Utrecht
Doe Maar
Klokgebouw, Eindhoven
Henrik Freischlader Band
Spirit of 66, Verviers
Stefano Keizers
Deventer Schouwburg, Deventer
De Dijk
Patronaat, Haarlem
Michelle David & The Gospel Sessions
Metropool, Hengelo
King King
P60, Amstelveen
Tricklebolt
Q-Factory, Amsterdam
Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kunstgreep, Oostzaan
Brother Moon
Cacaofabriek, Helmond
Elke Vierveijzer - Lucht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ten Times A Million
Grenswerk, Venlo
Lakshmi
Patronaat, Haarlem
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dok6, Panningen
Stage 1,5: LowAddictssoundsystem & L’Asset – EP release
Patronaat, Haarlem
Dennis van Aarssen - That's life
Theater De Storm, Winterswijk
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rootsriders - Marley75
Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stef Bos - Bloemlezing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Miriam Simone
P60, Amstelveen
Ancora - Wind in de Zeilen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eefje de Visser
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Typhoon
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Charly Luske - The story of George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Chassé Theater, Breda
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Kennemer Theater, Beverwijk
The Kik - late show
Paard, Den Haag
Secret Rendezvous
Podium Mozaiek, Amsterdam
Anuar - Eerlijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Agnietenhof, Tiel
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Ludens, Voorburg
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Fulcotheater, IJsselstein
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Parktheater, Eindhoven
Martijn Fischer zingt Hazes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Wolter Kroes
Zaantheater, Zaandam