Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
CC Den Herd
Bladel
20:00
Metropool
Hengelo
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Meester
Almere
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Gooth
Ridderkerk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Helling
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Pul
Uden
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vera
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Corneel
Lelystad
Rotown
Rotterdam
21:00
De Witte Bal
Assen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Vorstin
Hilversum
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Kromme Haring
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
De Spot
Middelburg
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Vera
Groningen
23:30
Paard
Den Haag
23:45
Luxor Live
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
12:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 01 december 2018
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Leonie Meijer - Hier.
De Dialoog, Ermelo
20:00
Blaudzun
Patronaat, Haarlem
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Keep an Eye - The Records
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Def Americans
CC Den Herd, Bladel
20:00
Kovacs
Metropool, Hengelo
We Were Promised Jetpacks
Bitterzoet, Amsterdam
Madeleine Peyroux
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tamino
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Syrian Music Night
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bladee
Melkweg, Amsterdam
Birth of Joy
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Ducking Punches / Spanish Love Songs
Luxor Live, Arnhem
20:00
Pink Project
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Logical School
Spirit of 66, Verviers
20:00
Doe Maar
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
George Fitzgerald
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Defunkt
Vorstin, Hilversum
20:00
Symfo Classics - Sound and Senses II
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Gare Du Nord
Het Bolwerk, Sneek
20:00
DJ DNS
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Engel (NL)
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Beak>
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Scrum vs. The Kilkennys
De Meester, Almere
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
The Bluebirds
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Undercoversessie
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Blackbriar
De Gooth, Ridderkerk
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:15
Jan Akkerman & Band - 70 anniversary tour
Cultura, Ede
20:15
Jacqueline Govaert
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sam Fender
De Helling, Utrecht
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Pul, Uden
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
DeWolff
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Lavalu
Vorstin, Hilversum
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Skegss
Vera, Groningen
20:30
Maria Mendes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Van Dik Hout - Het beste van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Kawina in concert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
The All-Star Weddingband
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
20:45
Kraantje Pappie
Doornroosje, Nijmegen
20:45
While My Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Glennis Grace
Corneel, Lelystad
The Overslept
Rotown, Rotterdam
21:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
21:00
At First / Beyond God / Phantom Elite
P3, Purmerend
21:00
Archie Lee Hooker / Coast To Coast
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Davina Michelle
Vorstin, Hilversum
21:00
Scram C. Baby
Simplon, Groningen
21:00
Glow: Cry / Jiri11
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Overruled
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Transformer
Paradiso, Amsterdam
21:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Kittiwake
De Kromme Haring, Utrecht
22:00
Rotor
Merleyn, Nijmegen
22:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Nieuw Verbond: William Djoko
Groene Engel, Oss
22:00
Stenders Platenbonanza feat. De Coronas Live
De Spot, Middelburg
22:00
90's Now
Patronaat, Haarlem
22:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Fresku
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
LIVE: FOOB
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Grum
Melkweg, Amsterdam
23:00
Claptone
013, Tilburg
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
23:00
Nachtparlement
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Dumb Punts
Vera, Groningen
23:30
Banditas
Paard, Den Haag
23:45
Knock On Wood ft. ziggy phunk
Luxor Live, Arnhem
zondag 02 december 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alpha Blondy
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Tania Kross - Kross2000
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Iris Hond - Bewogen
Het Wennekerpand, Schiedam
Femke Weidema
De Kattendans, Bergeijk
12:00
Sofie Winterson
Paradiso, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Marco Borsato
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam