Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Doelen
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Helling
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
Theater Kulturhus
Borne
Deventer Schouwburg
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Duycker
Hoofddorp
Orangerie
's-Hertogenbosch
Bibelot
Dordrecht
Q-Factory
Amsterdam
Zik Zak
Ittre
Grounds
Rotterdam
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Groene Engel
Oss
Paradiso
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Versuz
Hasselt
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Trefpunt
Warmond
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Figi Theater
Zeist
Theater Aan de Slinger
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Noorderkerk
Sneek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Spiegel
Zwolle
Grounds
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
De Meerpaal
Dronten
De Helling
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
dB's
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
19:00
Groene Engel
Oss
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kantine Walhalla
Rotterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Cultuurcentrum Lier
Lier
Kursaal Oostende
Oostende
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
DeLaMar
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Fifth|NRE
Eindhoven
013
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Effenaar
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
vrijdag 24 april 2020
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Five Great Guitars - Legends
De Doelen, Rotterdam
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lievekamp, Oss
Millionaire
De Helling, Utrecht
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Percossa - Unplugged
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Della Mae
TivoliVredenburg, Utrecht
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sven Ratzke - Where are we now
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Try Out
Theater Kulturhus, Borne
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Deventer Schouwburg, Deventer
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
Nits
Boerderij, Zoetermeer
Oi Va Voi
Nieuwe Nor, Heerlen
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Celeste (UK)
Tolhuistuin, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
De Likt
Duycker, Hoofddorp
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
Klone / Ocean Encounters
Zik Zak, Ittre
Samba Touré Trio
Grounds, Rotterdam
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Montis, Goudsmit en Directie
Groene Engel, Oss
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Good Morning
Merleyn, Nijmegen
Fisher
Versuz, Hasselt
Revolution
Doornroosje, Nijmegen
MADE
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 25 april 2020
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Scheldetheater, Terneuzen
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Figi Theater, Zeist
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leoni Jansen - Brakland
Theater Aan de Slinger, Houten
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Spinvis - In Werkelijkheid
Noorderkerk, Sneek
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
The Pink Floyd Sound - The Wall
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Venray, Venray
Ruud Hermans - Back in Town
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Broken Brass
Grounds, Rotterdam
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Theater de Kom, Nieuwegein
Chip taylor
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Visions of Atlantis - Wanderers Tour 2020
De Helling, Utrecht
Guru Guru
Melkweg, Amsterdam
Corpus Christii / Possession / Telestai / Weltschmerz
dB's, Utrecht
Pass The Blunt presents: Kafar/Rest/Dixon37 + Kacper HTA
Baroeg, Rotterdam
19:00
Ed Struijlaart / Iris Penning / Maurice van Hoek / Stef Classens
Groene Engel, Oss
Rootsriders
Luxor Live, Arnhem
Rowwen Heze
Agnietenhof, Tiel
The Analogues
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
JW Roy
Kantine Walhalla, Rotterdam
Dorona Alberti
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Luka Bloom
Cultuurcentrum Lier, Lier
Vreemde Kostgangers
Kursaal Oostende, Oostende
Sweet Caroline
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jett Rebel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ruth Jacott
De Nieuwe Kolk, Assen
Della Mae
De Oosterpoort, Groningen
Abba Gold - In Concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Awkward I - KYD
van Beresteyn, Veendam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stef Bos - Tijd
Orpheus, Apeldoorn
The Dears
Paradiso, Amsterdam
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
AFAS Live, Amsterdam
Nederpop All Stars
S.C.C. De Ruchte, Someren
The Five Great Guitars - Legends
De Meenthe, Steenwijk
Oi Va Voi
Fifth|NRE, Eindhoven
Feuerengel
013, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
Mike Boddé / Marcel Booij / Johanette Zomer / Angelo van den Burg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Dekay
Effenaar, Eindhoven
Brederode, Scholten & Glerum
Chassé Theater, Breda