Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
13:30
013
Tilburg
17:00
Oostblok
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Mezz
Breda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BIRD
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Cacaofabriek
Helmond
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
AINSI
Maastricht
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
DeLaMar
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
Fluor
Amersfoort
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Babbel
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Markant Uden
Uden
Groene Engel
Oss
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Effenaar
Eindhoven
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
The Cave
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
22:30
De Babbel
Apeldoorn
23:00
Cafe Rocks
Enschede
23:00
Merleyn
Nijmegen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
Drommedaris
Enkhuizen
donderdag 27 december 2018
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
13:30
Spruit: Er waait een liedje door de nacht.
013, Tilburg
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
19:00
Love The System XMAS Extravaganza
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Kraak & Smaak at LantarenVenster
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Leafs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Agnietenhof, Tiel
20:00
What a Wonderful Christmas - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kees van Hondt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bert Dockx
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Intergalactic Lovers
Mezz, Breda
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Handsome Poets en Orange Skyline
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Percossa BAM!
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Dutch Queen Tribute - Thank God It's Christmas
Patronaat, Haarlem
20:30
Birth of Joy / Death Alley
Grenswerk, Venlo
20:30
Stranger Than Paranoia
Bimhuis, Amsterdam
20:30
These Go To Eleven: Charlie & The Lesbians / Rhinorino
Hedon, Zwolle
21:00
kool & the gang tribute
Cacaofabriek, Helmond
vrijdag 28 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
AINSI, Maastricht
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
C.C. Den Herd, Bladel
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
19:00
Mantra Fest XL
Patronaat, Haarlem
19:30
New Cool Collective
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kayak
De Bosuil, Weert
20:00
Hooverphonic
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
EUT
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
My First Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
A Tribute To Lemmy
Mezz, Breda
Intergalactic Lovers
Fluor, Amersfoort
20:00
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert
Patronaat, Haarlem
20:00
Metal Experience Fest
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sugar Queen and the Straight Blues Band
City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
Esther Hart / Michel Varekamp - What a Wonderful Christmas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
20:15
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Markant Uden, Uden
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
Green Lizard tribute to the 90's
Hedon, Zwolle
20:15
Top 2000 Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Birth of Joy / Death Alley
Luxor Live, Arnhem
20:15
Symfo Classics - Sound and Senses II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Handsome Poets en Orange Skyline
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Munttheater, Weert
20:30
Knight of the Guitar II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Soweto Gospel Choir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lavalu - Solitary High
Musis, Arnhem
20:30
The Billy Joel Experience
Vorstin, Hilversum
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nits
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
The Dutch Queen Tribute - Thank God It’s Christmas
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
De Edwin Evers Band Concert
Markant Uden, Uden
Postmen
Groene Engel, Oss
21:00
Nieuwe Vangst: Baer Traa / Simon Keats
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Fresku
Rotown, Rotterdam
21:00
Snake Bite Love: Acoustic Motörhead Tribute
Little Devil, Tilburg
21:00
Pearl Jamming
Bibelot, Dordrecht
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
King Mecker
The Cave, Amsterdam
22:30
Best Of 2018
Melkweg, Amsterdam
22:30
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
De Babbel, Apeldoorn
23:00
The Fortunate Sons
Cafe Rocks, Enschede
23:00
Froday: Blacksta + CATHY + Dave Nunes + Harvey Al Dante
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 29 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
Iris Hond - Bewogen
Drommedaris, Enkhuizen