Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Shelter
Amsterdam
Musis
Arnhem
P3
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Schakel
Gilze
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Oude Veiling
Aalsmeer
Flanders Expo
Gent
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Flanders Expo
Gent
Schouwburg Het Park
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Het Wennekerpand
Schiedam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Theater de Bussel
Oosterhout
CHV Noordkade
Veghel
DNK
Assen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Haarlem Blues Club
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Koepelkerk
Amsterdam
Lux
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flanders Expo
Gent
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
Paard
Den Haag
Botanique
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
De Pul
Uden
Rockhal
Esch zur Alzette
De Flux
Zaandam
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
C.C. De Adelberg
Lommel
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Mezz
Breda
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Circus
Brussel
AFAS Circustheater
Scheveningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
Café de Cactus
Hengelo
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Botanique
Brussel
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 21 maart 2020
Disclosure
Shelter, Amsterdam
zondag 22 maart 2020
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Rootsriders
P3, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Knol - Lost & Found II
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Zijlstra - Ja!zzzijlstraz
Zaantheater, Zaandam
Fay Claassen
De Harmonie, Leeuwarden
Lynne Hanson
De Oude Veiling, Aalsmeer
K3
Flanders Expo, Gent
Duo Mader/Papandreopoulos
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Thuishaven Winter: Dimitri / Prunk
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
K3
Flanders Expo, Gent
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Friejam presents: Mr. Right
Neushoorn, Leeuwarden
Sven Ratzke - Where are we now
Het Wennekerpand, Schiedam
Calling Occupants: Eyes Of Albion (UK) + Unkh
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jim White
Theater Walhalla, Rotterdam
Montis, Goudsmit en Directie
Het Bolwerk, Sneek
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater de Bussel, Oosterhout
Cooder Connection
CHV Noordkade, Veghel
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Urban Heat
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Tomi Leino Band
Haarlem Blues Club, Haarlem
Wies en De Liefde Albumpresentatie
Podium Victorie, Alkmaar
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Geerten van de Wetering / Matthijs Koene
Koepelkerk, Amsterdam
Dayna Kurtz / Robert Maché
Lux, Nijmegen
Je Bent Wie Je Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
K3
Flanders Expo, Gent
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
Ben Fero
Melkweg, Amsterdam
Morast (D) + Evil Warriors (D) + VIIHB (Seven Houses Burn)
Little Devil, Tilburg
ATEEZ
AFAS Live, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Edwin Evers Band
Melkweg, Amsterdam
Rex Orange County
Trix, Antwerpen
The Three Degrees
Q-Factory, Amsterdam
Hallo Venray
Paard, Den Haag
Ben Watt
Botanique, Brussel
Eden (IE)
La Madeleine, Brussel
TNGHT
Botanique, Brussel
Marten de Paepe
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Magda Mendes - Oliveiras
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Made in Purple
De Pul, Uden
Scarlxrd
Rockhal, Esch zur Alzette
I Grade Dub
De Flux, Zaandam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
La Famiglia
Melkweg, Amsterdam
Hooverphonic
C.C. De Werf, Aalst
Chick Corea
TivoliVredenburg, Utrecht
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
I Muvrini
C.C. De Adelberg, Lommel
In `t Veld / MC DRT
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
The Soul Preacher - Intense En Opzwepende Theatershow
De Nieuwe Regentes, Den Haag
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Boris van der Lek eert Deelder - afgelast
Mezz, Breda
maandag 23 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Little Dragon
Melkweg, Amsterdam
Alchemist
Melkweg, Amsterdam
Rowwen Heze
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jett Rebel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Signum Quartett
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Agnes Obel
Koninklijk Circus, Brussel
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Chelsea Wolfe - Birth of Violence akoestisch
Bourla, Antwerpen
Malford Milligan & The Southern Aces
Café de Cactus, Hengelo
Bombay Bicycle Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Accademia Del Piacere / Nuria Rial
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
The Analogues
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Scarlxrd
Botanique, Brussel
Shht
Het Depot, Leuven
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Stef Bos - Tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oleta Adams
De Oosterpoort, Groningen
Jim White
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 24 maart 2020
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bløf
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Toine Sporken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
FLETCHER
Melkweg, Amsterdam
Anvil
Gebr. De Nobel, Leiden