Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
30CC/Predikherenkerk
Leuven
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
The Dirty Rabbit
Antwerpen
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Simplon
Groningen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:15
EKKO
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
23:30
Vera
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Burgerweeshuis
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Alter Schlachthof
Eupen
De Molenberg
Delfzijl
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Flint
Amersfoort
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Ter Dilft
Bornem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Het Veur Theater
Leidschendam
Baroeg
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Muziekgieterij
Maastricht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podium Reimerswaal
Rilland
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
Wilminktheater
Enschede
Lux
Nijmegen
14:00
Plato
Leiden
Ahoy
Rotterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Effenaar
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Roma
Antwerpen
donderdag 22 februari 2018
20:00
Stef Bos - Kern
30CC/Predikherenkerk, Leuven
20:00
The Chainsmokers
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
20:00
Son Lux
Melkweg, Amsterdam
20:00
Catfish
Paard, Den Haag
20:00
De Kift
013, Tilburg
20:00
Afterpartees
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Gidge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bilal
The Dirty Rabbit, Antwerpen
20:00
As It Is
Kavka, Antwerpen
20:00
STROHM
Hedon, Zwolle
Trijntje Oosterhuis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hypergoods / Lisa Nora / Loose Air
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
BEAUX
De Spot, Middelburg
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc
dB's, Utrecht
20:00
Kjetil Mulelid Trio
De Regentenkamer, Den Haag
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
3J'S
Paard, Den Haag
20:15
Nick & Simon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacqueline Govaert
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Aynur - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Matangi Kwartet
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Plays Atlantic Records
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Afterpartees
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Her's
De Zwerver, Oostende
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
The Tasteless Gentleman
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Buying the Band
Melkweg, Amsterdam
21:00
Rhapsody Queen
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Barbagallo
Luxor Live, Arnhem
21:00
Poppy Ackroyd
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Simplon, Groningen
21:00
Aidan / Gildor / Glenn Foreman / Harold K / Rose Marin
't Rozenknopje, Eindhoven
21:15
Fire!
EKKO, Utrecht
21:30
Mulu / Oes
Simplon, Groningen
23:30
Stukafeest: Korfbal & meer
Vera, Groningen
vrijdag 23 februari 2018
Maaike Ouboter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dayna Kurtz
Burgerweeshuis, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Millionaire
Alter Schlachthof, Eupen
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stephanie Struijk
Theater in de Steeg, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
Herman van Veen
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
Jeroen Zijlstra - Waterman
Podium Hoge Woerd, De Meern
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eefje De Visser
Muziekgieterij, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
Sarah-Jane
De Nieuwe Regentes, Den Haag
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
Karsu
Wilminktheater, Enschede
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Lux, Nijmegen
14:00
Stephanie Struijk
Plato, Leiden
Andre Hazes Jr. / Django Wagner / Henk Dissel / John de Bever / John W
Ahoy, Rotterdam
18:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
19:00
Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
Mamas Gun
Sugar Factory, Amsterdam
Kraantje Pappie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maagd, Bergen op Zoom
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
Tim Akkerman sings The Boss
Bibelot, Dordrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen