Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lewinski
Sneek
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Patronaat
Haarlem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
DNK
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Innocent
Hengelo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Simplon
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Vera
Groningen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
013
Tilburg
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Willem
Enschede
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Cammeleur
Dongen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 22 maart 2019
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
20:00
Boogie Beasts
De Bosuil, Weert
20:00
Teitur
Joriskerk, Venlo
20:00
The Church of Cash
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
Edwin Evers Band
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Lewinski, Sneek
20:00
Florieke Beelen & Hans Pieter Herman
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Dan Stuart
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Winne
Patronaat, Haarlem
20:15
3J'S - Heroes of Music
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daisy Correia
De Kattendans, Bergeijk
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jennie Lena
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:30
Dana Winner
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Julia Zahra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eric Vaarzon Morel
DNK, Assen
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Bas
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:30
Allison Miller’s Boom Tic Boom
Bimhuis, Amsterdam
20:30
High Tide
Manifesto, Hoorn
20:30
Yung Internet 5 jaar
Paradiso, Amsterdam
20:30
Incognito
Patronaat, Haarlem
20:30
Belzebong + Deville + Necromancers
Innocent, Hengelo
20:30
De Roots Fabriek presenteert: Ethan Johns with The Black Eyed Dogs
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Windup Space cd-release
Mezz, Breda
20:30
Heel Holland Fikt
EKKO, Utrecht
20:30
Sugar Boy & the Sinners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
CHRD
Paard, Den Haag
The Cats in the House
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Jon and Roy
Luxor Live, Arnhem
20:45
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Infected Records Tour: Steen + EZG + Steff
Simplon, Groningen
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute
Hedon, Zwolle
21:00
Tiny Ruins
Rotown, Rotterdam
21:00
Etta Bond
Paradiso, Amsterdam
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
21:00
Soul Live
013, Tilburg
21:00
Angelus Apatrida
Little Devil, Tilburg
21:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub - Lola Groningen
LOLA050, Groningen
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
22:00
LIVE: Maiden United
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
22:00
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
22:00
80's Verantwoord
Patronaat, Haarlem
22:00
Waltzburg
Doornroosje, Nijmegen
22:15
Eli Goffa (be)
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Ben Sims + Colin Benders
013, Tilburg
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
zaterdag 23 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
De Cammeleur, Dongen
Alex Roeka - En toen ineens
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
Dok6, Panningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Oosterpoort, Groningen
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss