Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Musicon
Den Haag
NiXenMeer
Enschede
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Willemeen
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
P3
Purmerend
20:00
Podium 't Beest
Goes
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
De Kelder
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
People's Place
Amsterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
NAXT Stage
Almelo
20:30
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
21:00
N9
Eeklo
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Mezz
Breda
22:00
P60
Amstelveen
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
dB's
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
StudioGonz
Gouda
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Statenzaal
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
19:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Hip
Deventer
Werftheater
Utrecht
00:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 10 oktober 2014
20:00
Def P / Diggy Dex / DJ DNS
De Flux, Zaandam
20:00
Tupelo
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Anihilated
Musicon, Den Haag
Chastity Brown
NiXenMeer, Enschede
20:00
Roddy Frame
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Hadewych Minis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Sidelines / The Tightropes / Ten Years Today
Club Vibes, Rotterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Dok6, Panningen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Gare Du Nord
Gigant, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mary Gauthier
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Mirusia Louwerse
Theater De Veste, Delft
20:00
Jaimi Faulkner
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jason Waterfalls
StudioGonz, Gouda
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Muze, Noordwijk
20:00
Urbanus Zelf!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
The Dublin Legends
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 11 oktober 2014
Death From Above 1979
Melkweg, Amsterdam
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
The Sore Losers
Doornroosje, Nijmegen
Magical Mystery Tour by The Analogues
P3, Purmerend
20:00
Vanderbuyst
Podium 't Beest, Goes
Fu Manchu
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Peter Pan Speedrock
Bibelot, Dordrecht
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
C.C. De Kei, Reusel
DeWolff + Flying Trashcans
De Kelder, Amersfoort
Nouveau Vélo
Effenaar, Eindhoven
LIVE38XXL
Ziggo Dome, Amsterdam
17:00
Crapshoot
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Rachel Sermanni
De Helling, Utrecht
23:00
DIRK DELUXE ft. THE PARTYSQUAD
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Bradley's Circus
013, Tilburg
20:30
Ólöf Arnalds
EKKO, Utrecht
20:30
Turin Brakes
People's Place, Amsterdam
20:30
Infloyd
Dynamo, Eindhoven
20:30
Uli Jon Roth / Scorpions
NAXT Stage, Almelo
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Alden Tyrell / Gerd
Groene Engel, Oss
23:00
Rauw & Lauw: FeestDJRuud ft. MC. DMC + Boehmer + David Ghetto + Robin
Mezz, Breda
20:30
Fiction Plane
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Roy el Kei's Birthday (5 hour-set)
Hedon, Zwolle
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
Munttheater, Weert
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Drums United
Musis, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rick de Leeuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Friends of the Family
Victorie, Alkmaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
21:00
Daniel Romano (CA)
N9, Eeklo
21:00
The Mad Trist
Winston, Amsterdam
21:00
De Dijk
Corneel, Lelystad
21:00
RE-VOLT: The Final Blast
De Bosuil, Weert
21:00
Pat McManus
Taverne, Bergen
21:00
Stappen Als Toen: Alt Dance
Iduna, Drachten
21:00
Wantwo Trash: The Goon Mat & Lord Bernardo (BE)
Mezz, Breda
22:00
Total Confusion 10th Anniversary
P60, Amstelveen
21:30
The Additionals
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
22:00
Tony Dowlers Hellhounds
De Fles, Spijkenisse
23:00
90'S NOW
Hedon, Zwolle
21:00
Danny Vera
Het Bolwerk, Sneek
23:00
Ben Klock / Sandrien
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Rockaholic Mini-Festival
De Peppel, Zeist
Wolvserpent
dB's, Utrecht
22:00
The Bud Spencer Rock Explosion
Little Devil, Tilburg
21:00
Michael Jackson Tribute Night Gouda
StudioGonz, Gouda
Shaking Godspeed
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Marble Sounds
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Kik
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Blue Lines Trio
PlusEtage, Baarle-Nassau
Paceshifters
Paradiso, Amsterdam
Alain Clark
Spant!, Bussum
20:00
Rob de Nijs
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Pink Floyd Sound
Baroeg, Rotterdam
20:00
OFF!
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Dubliners
Victorie, Alkmaar
20:00
Focus
Poppodium Romein, Leeuwarden
Navarone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Conorach / Overruled
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Adam Cohen
Botanique, Brussel
20:00
Jaimi Faulkner
Statenzaal, Zwolle
20:00
Def Americans
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lemon (NL)
Oerkroeg Schiller, Aalten
19:30
Coby Grant
Paradiso, Amsterdam
Eefje De Visser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stillwave / Too Tangled
De Hip, Deventer
Daniël Arends - Carte Blanche
Werftheater, Utrecht
00:00
MSTRKRFT
Paradiso, Amsterdam