Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
OCCII
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Hedon
Zwolle
Vleeshal
Middelburg
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Lux
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Effenaar
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Kelder
Amersfoort
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Pul
Uden
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
ACU
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Panama
Amsterdam
20:00
Café Unique
Maarssen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
Merleyn
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Kelder
Amersfoort
21:00
De Bosuil
Weert
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
dB's
Utrecht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Cafe Rocks
Enschede
23:00
De Flux
Zaandam
De Pul
Uden
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Porgy en Bess
Terneuzen
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
The Lane
Oostburg
woensdag 10 september 2014
20:30
Ezra Furman & his Boyfriends
Rotown, Rotterdam
20:30
Vivaldi Recomposed by Max Richter - Yellow Lounge Special Edition
Paradiso, Amsterdam
20:30
Slobberbone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Apollo Brown & Ugly Heroes
Patronaat, Haarlem
20:30
Cam Deas
OCCII, Amsterdam
21:00
Jay Nash
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
The Ob6sions / Wild Man Conspiracy / Jeroen van Vliet / Hamilton Loomi
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Robert Ellis
Doornroosje, Nijmegen
Emma Shapplin
Paradiso, Amsterdam
donderdag 11 september 2014
John Fullbright
LantarenVenster, Rotterdam
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
19:00
Neon Trees
Melkweg, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bo Saris
De Oosterpoort, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
De Dijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Devil Wind
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Sivert Hoyem
Hedon, Zwolle
Broeder Dieleman
Vleeshal, Middelburg
20:00
BIRD presents Badbadnotgood
BIRD, Rotterdam
20:15
Maarten van Rossem
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Romano
Lux, Nijmegen
20:30
Julian Hertz EP Release
Luxor Live, Arnhem
20:30
Middleman (UK)
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Tim Bowness (no-man) & Henry Fool ft. Colin Edwin (Porcupine Tree)
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lemon (NL)
Hofman, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
Number Nine
EKKO, Utrecht
20:30
Sunday Zombies & the Brain + support
Simplon, Groningen
20:30
By The Rivers
Patronaat, Haarlem
Girl Band
Effenaar, Eindhoven
21:00
YOB + Pallbearer
Vera, Groningen
21:00
Slobberbone
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matt The Electrician
De Kelder, Amersfoort
21:30
Siberian (SWE) + Feast
Patronaat, Haarlem
21:30
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
22:00
Hollerado
Paradiso, Amsterdam
David Douglas / Eefje De Visser / Thomas Azier / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 12 september 2014
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
SEIZOENSOPENING DAG 1: 3VOOR12/FRIESLAND PRESENTEERT...
Poppodium Romein, Leeuwarden
19:00
DJ Rudie Kuul & VJ Radie Kaal
Hall Of Fame, Tilburg
Uriah Heep
De Pul, Uden
19:30
Spoken XL
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Fullbright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland (try-out)
Patronaat, Haarlem
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Happy Few
ACU, Utrecht
20:00
Giovanca
BIRD, Rotterdam
20:00
Lose Control: Ruud Feltkamp + Tommy Walker + MVL
Mezz, Breda
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Amatorski
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Israel Nash Gripka
Patronaat, Haarlem
20:00
Barnyard Tea / Wieb Zigtema
Victorie, Alkmaar
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
20:00
Fabrieke
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Clockwork Radio / Number Nine
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dru Hill
Panama, Amsterdam
20:00
voorronde European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
20:00
Mannen van Naam
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:15
Bo Saris
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
20:30
Ethan Johns (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:30
Dustin Welch / Kevin Welch
Roepaen, Ottersum
Jack Parow
Merleyn, Nijmegen
20:30
Natural Child
EKKO, Utrecht
20:30
Judy Blank
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Ten Foot Pole + Antillectual + Dead Giveway
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
20:30
Eileen Rose & The Holy Wreck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Junkestra [EP-release]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Paul de Munnik
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
And The Band Played On
Groene Engel, Oss
20:30
Jan Smit
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Focus
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
The Kik + The Black Marble Selection
De Kelder, Amersfoort
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
21:00
Rusty Roots
Mezz, Breda
21:00
Buzz Rockington / Mutt Dog County
Paard, Den Haag
21:00
Girl Band
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Doots / Orange Fox
Gigant, Apeldoorn
21:00
Slobberbone
Metropool, Hengelo
21:00
Take Root in VERA met Daniel Romano + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
21:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Rotown, Rotterdam
22:00
Reverend James Leg
dB's, Utrecht
22:00
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
22:00
BloYaTop
Cafe Rocks, Enschede
23:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
zaterdag 13 september 2014
Stream of Passion
De Pul, Uden
00:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
Hamilton Loomis
Porgy en Bess, Terneuzen
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Blues Festival the Lane
The Lane, Oostburg