Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Janskerk
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Cul de Sac
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:45
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Handelsbeurs
Gent
20:00
Atak
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
19:15
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Hofman
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
18:00
Grote- of Sint Janskerk
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
AINSI
Maastricht
Koningshof
Maassluis
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
woensdag 14 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Anúna
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Christmas Baroque Concert
Janskerk, Utrecht
The Game : 1992 Block Wars tour
013, Tilburg
20:30
Everyday Robots / No More Jack
Cul de Sac, Tilburg
Paul de Munnik
De Meenthe, Steenwijk
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Sneek, Sneek
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
The Sore Losers
Rotown, Rotterdam
20:00
Concertgebouw Jazz Orchestra / Georgie Fame
De Doelen, Rotterdam
20:15
Patrick Lauwerends
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Dans Dans
De Kreun, Kortrijk
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Irish Christmas - An intimate evening
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
3J'S - Acoustic Christmas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:45
Adam Fields / Jasper van Kuijk / Johan van Gulik / Silvester Zwaneveld
Simplon, Groningen
20:30
The Doors Alive
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Bauer
Vera, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Eefje De Visser
Handelsbeurs, Gent
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Atak, Enschede
20:00
Durga McBroom / Pink Floyd Project
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Yentl & de Boer, De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Omval, Diemen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Diligentia, Den Haag
Minou Bosua - Minoux
Theater De Veste, Delft
20:30
Bløf
Mezz, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
Selah Sue
Melkweg, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Temper Trap
Paradiso, Amsterdam
22:00
Spasmodique
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
NUHR
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 15 december 2016
Sandra van Nieuwland
Hedon, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
Paul de Munnik
Theater De Storm, Winterswijk
19:15
Popavond Muziekschool De Drieklank
De Bosuil, Weert
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marvin Dee
Hofman, Utrecht
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Skip & Die
EKKO, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Markant Uden, Uden
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Blizzard
Little Devil, Tilburg
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater Sneek, Sneek
18:00
Kizzy
Grote- of Sint Janskerk, Schiedam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Hoftheater, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
3J'S - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
AINSI, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Her Majesty
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cafe akoestiek
Duycker, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen