Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
A9 studios
Uitgeest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Station Hofplein
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Buitenlust
Landhorst
20:00
't Ukien
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
11:30
Musicon
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Kavka
Antwerpen
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:45
Pacific Parc
Amsterdam
19:00
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Hedon
Zwolle
17:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Vorstin
Hilversum
14:00
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Vera
Groningen
15:00
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
15:00
Kunstenlab
Deventer
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
16:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Oosterpoort
Groningen
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Maassilo
Rotterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:00
De Kargadoor
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 06 juni 2015
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Shade of Hatred
Little Devil, Tilburg
22:00
70's tush
De Fles, Spijkenisse
20:15
New Cool Collective
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Cheech Wizard
Station Hofplein, Rotterdam
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars (DE)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Vanavond Niet Schat
Groene Engel, Oss
19:30
Fifty Foot Combo
Nijdrop, Opwijk
Jacco Gardner
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
LetMeLoveYou ft. SBMG Live
Corneel, Lelystad
21:00
Above the Rules / The Freeborn Brothers
Buitenlust, Landhorst
20:00
Wilsum
't Ukien, Kampen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Bombita's
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Edjahcation
Patronaat, Haarlem
20:00
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
21:00
Vortex University + The Seventh Wave
Altstadt, Eindhoven
11:30
Kaderock
Musicon, Den Haag
20:30
BoXruBa / I Saw The Deep
Paard, Den Haag
21:00
Roy Santiago
Mezz, Breda
20:30
Fernando Lameirinhas
De Kattendans, Bergeijk
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Orpheus, Apeldoorn
Fleetwood Mac
Sportpaleis, Antwerpen
Bayside
Kavka, Antwerpen
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Concerto, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
Mark Knopfler
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Princess Chelsea
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
21:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dilek Türkan en Vassiliki Papageorgiou / reArt Ensemble & Wereldmuziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Matt Bianco
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:45
Vanderbuyst
Pacific Parc, Amsterdam
19:00
Celt-n-folk
De Meester, Almere
17:00
Toon Hollanders Band
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Unbend
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
zondag 07 juni 2015
20:00
Chayah
Hedon, Zwolle
17:00
Nervecell
dB's, Utrecht
Asking Alexandria
TivoliVredenburg, Utrecht
La Corneille
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Vollanalog!
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
21:30
The Dustbowl Revival
Rotown, Rotterdam
20:00
Bløf
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Resi Coumans vlamt op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
The Wood Brothers
Lux, Nijmegen
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
14:00
Black Gospelkoor Benediction
Metropool, Hengelo
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
15:00
Carel Kraayenhof / Juan Pablo Dobal
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
15:00
Yuri Landman
Kunstenlab, Deventer
20:00
Patronaat presenteert James Vincent McMorrow
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Eyehategod
Willemeen, Arnhem
16:15
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Gigant, Apeldoorn
14:00
Shirma Rouse / The Cool Quest / Thom Hoorweg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gurdjieff Folk Ensemble / Lusine Grigoryan
Podium Mozaiek, Amsterdam
15:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
16:00
Wendy McNeill
Paradiso, Amsterdam
All That Remains
Melkweg, Amsterdam
Paul McCartney
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Maite Hontelé
Tolhuistuin, Amsterdam
Jett Rebel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
16:30
Unearth
Victorie, Alkmaar
maandag 08 juni 2015
20:00
Lemuria
Extase, Tilburg
20:00
Bløf
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Gavin James + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
US Rails
NiXenMeer, Enschede
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
Paul McCartney
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 09 juni 2015
Blackberry Smoke
Hedon, Zwolle
Gavin James
Maassilo, Rotterdam
20:30
The Dustbowl Revival
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Joe Pug
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Joe Pug
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Public Service Broadcasting
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Ace Frehley
Melkweg, Amsterdam
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
20:30
Oh Land
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Triple C & The Bookmakers
De Badcuyp, Amsterdam
woensdag 10 juni 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:00
The Young Folk
De Kargadoor, Utrecht
22:00
Furmi Gomez Sextet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
22:00
The Dustbowl Revival
Merleyn, Nijmegen
Public Service Broadcasting
Effenaar, Eindhoven