Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:45
Pacific Parc
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
11:30
Musicon
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kavka
Antwerpen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Gelredome
Arnhem
14:30
Effenaar
Eindhoven
22:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:00
De Meester
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Buitenlust
Landhorst
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
A9 studios
Uitgeest
20:00
't Ukien
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Vorstin
Hilversum
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Victorie
Alkmaar
21:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Poppodium Volt
Sittard
14:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
15:00
Kunstenlab
Deventer
20:00
Hedon
Zwolle
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kargadoor
Utrecht
17:00
dB's
Utrecht
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Paradiso
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
zaterdag 06 juni 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Maite Hontelé
RASA, Utrecht
21:00
Dilek Türkan en Vassiliki Papageorgiou / reArt Ensemble & Wereldmuziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Edjahcation
Patronaat, Haarlem
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
23:45
Vanderbuyst
Pacific Parc, Amsterdam
20:30
BoXruBa / I Saw The Deep
Paard, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Orpheus, Apeldoorn
20:15
New Cool Collective
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Matt Bianco
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Fifty Foot Combo
Nijdrop, Opwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jacco Gardner
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
11:30
Kaderock
Musicon, Den Haag
21:00
Roy Santiago
Mezz, Breda
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
21:00
Shade of Hatred
Little Devil, Tilburg
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bayside
Kavka, Antwerpen
20:30
Vanavond Niet Schat
Groene Engel, Oss
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
22:00
Ivo Gleeman
Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
20:00
Absolutely Floyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Celt-n-folk
De Meester, Almere
20:30
Fernando Lameirinhas
De Kattendans, Bergeijk
22:00
70's tush
De Fles, Spijkenisse
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
21:00
LetMeLoveYou ft. SBMG Live
Corneel, Lelystad
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Concerto, Amsterdam
17:00
Toon Hollanders Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Bombita's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Above the Rules / The Freeborn Brothers
Buitenlust, Landhorst
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars (DE)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
21:00
Vortex University + The Seventh Wave
Altstadt, Eindhoven
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:00
Wilsum
't Ukien, Kampen
zondag 07 juni 2015
Paul McCartney
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Eyehategod
Willemeen, Arnhem
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
Shirma Rouse / The Cool Quest / Thom Hoorweg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Unearth
Victorie, Alkmaar
21:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
20:30
Maite Hontelé
Tolhuistuin, Amsterdam
Asking Alexandria
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Carel Kraayenhof / Juan Pablo Dobal
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bløf
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
The Dustbowl Revival
Rotown, Rotterdam
15:00
Vollanalog!
Poppodium Volt, Sittard
14:30
Gurdjieff Folk Ensemble / Lusine Grigoryan
Podium Mozaiek, Amsterdam
16:00
Wendy McNeill
Paradiso, Amsterdam
20:00
Patronaat presenteert James Vincent McMorrow
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jett Rebel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:00
Black Gospelkoor Benediction
Metropool, Hengelo
All That Remains
Melkweg, Amsterdam
The Wood Brothers
Lux, Nijmegen
15:00
Yuri Landman
Kunstenlab, Deventer
20:00
Chayah
Hedon, Zwolle
16:15
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Gigant, Apeldoorn
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
La Corneille
De Kargadoor, Utrecht
17:00
Nervecell
dB's, Utrecht
15:00
Resi Coumans vlamt op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
maandag 08 juni 2015
Paul McCartney
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Bløf
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
20:00
US Rails
NiXenMeer, Enschede
20:00
Nick & Simon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lemuria
Extase, Tilburg
Gavin James + support
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 09 juni 2015
20:30
Oh Land
Tolhuistuin, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Sugar Factory, Amsterdam
Jessie J
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Dustbowl Revival
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
Ace Frehley
Melkweg, Amsterdam
Gavin James
Maassilo, Rotterdam
Blackberry Smoke
Hedon, Zwolle
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
21:00
Triple C & The Bookmakers
De Badcuyp, Amsterdam
Joe Pug
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Joe Pug
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 10 juni 2015
19:00
ANDALUS VOICES – MALHOUN JAZZ
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Christopher Paul Stelling / Joe Pug
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Dustbowl Revival
Merleyn, Nijmegen