Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:45
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
Bibelot
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:30
De Avenue
Breda
20:00
Musis
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boothill Saloon
Amersfoort
22:00
Eendrachtshoeve
Zuid-Beijerland
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
21:00
RASA
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
A9 studios
Uitgeest
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Station Hofplein
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Buitenlust
Landhorst
20:00
't Ukien
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
11:30
Musicon
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Kavka
Antwerpen
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:45
Pacific Parc
Amsterdam
19:00
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Hedon
Zwolle
17:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Lux
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Vorstin
Hilversum
14:00
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Vera
Groningen
15:00
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
15:00
Kunstenlab
Deventer
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Willemeen
Arnhem
vrijdag 05 juni 2015
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Dilana Smith
Duycker, Hoofddorp
21:00
Excalibur
Vorstin, Hilversum
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alamo Race Track
Metropool, Hengelo
20:30
Maite Hontelé
De Oosterpoort, Groningen
15:45
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
20:00
775 jaar Eeklo: Hiëronymus Francken & Friends (BE)
N9, Eeklo
Bayside
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Limboos
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Cookie & the Crunch / Roads To Roam
Paard, Den Haag
20:30
Reijseger Fraanje Sylla / Toumani & Sidiki Diabate
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:30
Desert Mountain Tribe
De Avenue, Breda
20:00
Yamato
Musis, Arnhem
Mark Knopfler
Sportpaleis, Antwerpen
The Soft Moon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kazaky
Melkweg, Amsterdam
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
On The Roof, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts Feat. Izaline Calister, Casita e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
The Wood Brothers
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Justin Nozuka
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
The Dustbowl Revival
Paradiso, Amsterdam
20:00
Note To Amy
Boothill Saloon, Amersfoort
zaterdag 06 juni 2015
22:00
Ivo Gleeman
Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
20:00
Cas Ronckers / Daniel Cane & The Rebellion / Elke Vierveijzer / Femke
dB's, Utrecht
21:00
Maite Hontelé
RASA, Utrecht
20:00
Absolutely Floyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Shade of Hatred
Little Devil, Tilburg
22:00
70's tush
De Fles, Spijkenisse
20:15
New Cool Collective
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Cheech Wizard
Station Hofplein, Rotterdam
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars (DE)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Vanavond Niet Schat
Groene Engel, Oss
19:30
Fifty Foot Combo
Nijdrop, Opwijk
Jacco Gardner
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
LetMeLoveYou ft. SBMG Live
Corneel, Lelystad
21:00
Above the Rules / The Freeborn Brothers
Buitenlust, Landhorst
20:00
Wilsum
't Ukien, Kampen
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Bombita's
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Edjahcation
Patronaat, Haarlem
20:00
Of Monsters and Men
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Eindhoven Psych Lab
Effenaar, Eindhoven
16:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Parktheater, Eindhoven
21:00
Vortex University + The Seventh Wave
Altstadt, Eindhoven
11:30
Kaderock
Musicon, Den Haag
20:30
BoXruBa / I Saw The Deep
Paard, Den Haag
21:00
Roy Santiago
Mezz, Breda
20:30
Fernando Lameirinhas
De Kattendans, Bergeijk
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Musis, Arnhem
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Orpheus, Apeldoorn
Fleetwood Mac
Sportpaleis, Antwerpen
Bayside
Kavka, Antwerpen
16:00
Yuri Honing Acoustic Quartet
Concerto, Amsterdam
19:00
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
Mark Knopfler
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Princess Chelsea
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
De LULverhalen 2015 | Howard Komproe e.a.
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Meervaart, Amsterdam
21:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dilek Türkan en Vassiliki Papageorgiou / reArt Ensemble & Wereldmuziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Matt Bianco
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:45
Vanderbuyst
Pacific Parc, Amsterdam
19:00
Celt-n-folk
De Meester, Almere
17:00
Toon Hollanders Band
Café de Pilaren, Alkmaar
21:30
Unbend
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
zondag 07 juni 2015
20:00
Chayah
Hedon, Zwolle
17:00
Nervecell
dB's, Utrecht
Asking Alexandria
TivoliVredenburg, Utrecht
La Corneille
De Kargadoor, Utrecht
15:00
Vollanalog!
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Battle 4 BOA
Baroeg, Rotterdam
21:30
The Dustbowl Revival
Rotown, Rotterdam
20:00
Bløf
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Resi Coumans vlamt op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
The Wood Brothers
Lux, Nijmegen
20:15
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Desray
Vorstin, Hilversum
14:00
Black Gospelkoor Benediction
Metropool, Hengelo
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
15:00
Carel Kraayenhof / Juan Pablo Dobal
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
15:00
Yuri Landman
Kunstenlab, Deventer
20:00
Patronaat presenteert James Vincent McMorrow
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Eyehategod
Willemeen, Arnhem