Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concerto
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
dB's
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rotown
Rotterdam
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schellingwouderkerk
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Taverne
Bergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
't Zwaantje
Deest
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Pul
Uden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
donderdag 02 april 2015
The Young Folk / Vinsky
Concerto, Amsterdam
20:15
Danny De Munk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cpunt Theater, Hoofddorp
Buitenstaanders
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Useless Eaters
dB's, Utrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
San Cisco
De Helling, Utrecht
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
San Soda / Tama Sumo
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Cine Concert: Metallica
Duycker, Hoofddorp
Kovacs
Effenaar, Eindhoven
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Het Klooster, Woerden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Musiater, Zevenaar
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Hoftheater, Raalte
Harry Sacksioni - 65
Junushoff Theater, Wageningen
Rene Froger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Night Demon
Little Devil, Tilburg
20:30
Popa Chubby
Luxor Live, Arnhem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - I Am Hali
Martiniplaza, Groningen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
22:00
Feis
Merleyn, Nijmegen
20:30
Orgel Vreten
Mezz, Breda
20:00
Mauro Pawlowski / Nordmann
Nijdrop, Opwijk
20:30
The Hellbound Hepcats
Oefenbunker, Landgraaf
Miss Montreal
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
The Mysterons
OT301, Amsterdam
19:30
Majesty
Paard, Den Haag
Typhoon
Paard, Den Haag
20:30
David Benjamin
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Young Folk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ganglion
Patronaat, Haarlem
20:00
Hillbilly Hayride
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Gospel Sessions
Schellingwouderkerk, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
My Blue Van
Simplon, Groningen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
SF10: Sevdaliza
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bark! (americana)
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joris Linssen & caramba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Bløf
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Idea, Soest
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Eliades Ochoa
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
July Talk
V11, Rotterdam
21:00
The Deaf + Wolftone
Vera, Groningen
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Club 3voor12 NH
Victorie, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 april 2015
20:00
Rhino's Revenge
't Zwaantje, Deest
Golden Earring
013, Tilburg
Jaimi Faulkner
013, Tilburg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Agnietenhof, Tiel
19:00
Gutter Demons
Baroeg, Rotterdam
20:00
Obey The Brave
Bibelot, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Werft, Geel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Raven
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Zion Train
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
Sazz Leonore
Concerto, Amsterdam
20:30
Mark Wonder
Corneel, Lelystad
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Mon-O-Phone / Sue the Night
Cultuurkapel Deurne, Deurne
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
20:45
KargaLive: Vanessa Peters
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
Orgel Vreten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Boris McCutcheon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Poorterij, Zaltbommel
Ganglion
De Pul, Uden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Instant Karma Curated By The Van Jets
De Zwerver, Oostende
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intgeniep - Op en haar
Deventer Schouwburg, Deventer