Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Little Devil
Tilburg
De Duif
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Gashouder
Dedemsvaart
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
M-Lab
Amsterdam
16:30
Doornroosje
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
ACU
Utrecht
14:00
't Spul
Schiedam
16:30
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Reehorst
Ede
15:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Bosuil
Weert
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:30
Schouwburg Almere
Almere
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
013
Tilburg
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
17:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Atak
Enschede
18:30
Little Devil
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Effenaar
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
zondag 08 maart 2015
16:00
Singer-songwriter Kiki Mettler live in PopEi
PopEi, Eindhoven
14:30
Rock The Family
Melkweg, Amsterdam
16:00
Rafael Fraga
Concerto, Amsterdam
20:15
Peter Corry - Celtic Rhythms
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Ocean Depths + Ending Credits + T-bone Special + The Slither
Little Devil, Tilburg
Nits - Releaseparty
De Duif, Amsterdam
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Miss Montreal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Gashouder, Dedemsvaart
21:00
Meatbodies
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Mary Black
Meervaart, Amsterdam
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
M-Lab, Amsterdam
16:30
Mae Jones
Doornroosje, Nijmegen
16:15
Mad About Mountains
Gigant, Apeldoorn
20:30
Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lola Colt
ACU, Utrecht
14:00
Kizzy
't Spul, Schiedam
16:30
Kizzy
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Theater PePijn, Den Haag
Jodymoon
Paradiso, Amsterdam
15:00
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
De Reehorst, Ede
15:00
Jaap Boots
Gebr. De Nobel, Leiden
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
17:00
Hurricane Bob
De Fles, Spijkenisse
20:00
Henny Vrienten
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Guster
Rotown, Rotterdam
15:00
Getting it About
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Capitole, Gent
Fink
013, Tilburg
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. De Kroon, Bocholt
16:00
Emy Perez
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
17:00
Dekmantel Dj's
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dead By April
Dynamo, Eindhoven
15:00
De Deeldeliers
Iduna, Drachten
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Chef'Special
Duycker, Hoofddorp
20:30
Bruut!
Patronaat, Haarlem
15:00
Bernard Fowler & friends
Het Wennekerpand, Schiedam
Benjamin Booker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Albert Lee & Hogan's Heroes
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 09 maart 2015
20:30
The Mavericks
Atak, Enschede
18:30
The Agonist
Little Devil, Tilburg
St. Paul & The Broken Bones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rumer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rick de Leeuw
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Morrissey
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Miss Montreal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
José González
Melkweg, Amsterdam
20:30
Harde Pappies: Murs (USA)
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Champs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benjamin Booker - Wild Smiles
Botanique, Brussel
21:00
Awna Teixeira
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 10 maart 2015
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Paladins
P60, Amstelveen
20:00
St. Paul & The Broken Bones - Little X Monkeys
Botanique, Brussel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Otep + The Agonist
Effenaar, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Amok
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mary Black
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater De Leest, Waalwijk
Lordi
Dynamo, Eindhoven
20:00
Katy Perry
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Joe Bonamassa
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - ATTACCA
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Golden Earring
Agnietenhof, Tiel
20:00
Federico Nathan Project
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Danny De Munk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Champs
Rotown, Rotterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schuur, Haarlem
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B beken(d)t
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 maart 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Lindenberg Theater, Nijmegen
Within Temptation
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus Zelf!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tommy Wieringa, Dimitri Verhulst, Ilja Leonard Pfeijffer & Blindman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Subways - Dune Rats
Botanique, Brussel
The Mavericks
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
T-99 + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
19:30
Stalley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Spain
Paradiso, Amsterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Fulcotheater, IJsselstein