Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
20:15
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
RASA
Utrecht
22:15
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:00
Westerkerk
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Winston
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
BREStheater
Brielle
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cultura
Ede
21:00
dB's
Utrecht
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
De Pul
Uden
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Weijer
Boxmeer
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dorpskerk
Voorschoten
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Het Bolwerk
Sneek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
donderdag 30 oktober 2014
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Qeaux Qeaux Joans
Luxor Live, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Markant Uden, Uden
Wheatus
Melkweg, Amsterdam
23:00
Klub Bulk: Hepcat + D'lectronique
Mezz, Breda
20:15
Mathilde Santing
Musis, Arnhem
Level 42
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Drums Are For Parades
Nijdrop, Opwijk
20:00
Danny Bryant
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Carl Verheyen Band
P60, Amstelveen
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Sofia Dragt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ryan Leslie
Paradiso, Amsterdam
22:00
Rob Klerkx
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van Domburg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Navarone
Patronaat, Haarlem
21:30
Still Parade (D)
Patronaat, Haarlem
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Romeo en Julia
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Julius + Jetz (DONDER-DAG)
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Jazz@RASA: DASH! vs. Pauni trio
RASA, Utrecht
22:15
Gap Dream (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Max van den Burg - Amok
Theater de Speeldoos, Baarn
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Magnus
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Chevelle
Trix, Antwerpen
21:30
Gap Dream
V11, Rotterdam
22:00
Dorian Wood
Vera, Groningen
Nits - NITS?
Vorstin, Hilversum
20:00
Sam Baker
Westerkerk, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers + Jack and The Weatherman
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
The History of Apple Pie
Winston, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Zaantheater, Zaandam
John Legend
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 31 oktober 2014
21:00
16 Dollars
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:00
Brit Floyd
013, Tilburg
20:00
Vanderbuyst
013, Tilburg
20:00
Melingo
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Dutch Doom Days
Baroeg, Rotterdam
Di-rect
Bibelot, Dordrecht
20:30
Becca Stevens / Taylor McFerrin
BIRD, Rotterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Michael Schenker Group
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dorian Wood - Matthieu Ha
Botanique, Brussel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
BREStheater, Brielle
21:15
De Speeldoos
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Arno
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:30
Fates Warning
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Robb Murphy
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Hadewych Minis
Cultura, Ede
21:00
The Quakes
dB's, Utrecht
21:00
cd-presentatie Monsieu Pao
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Danny Bryant
De Bosuil, Weert
20:15
Lorrainville
De Helling, Utrecht
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Hallo Venray + Stillwave
De Kelder, Amersfoort
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Zwardsick
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Sylvan
De Pul, Uden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Micha Wertheim
De Weijer, Boxmeer
Delain
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Joint
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Emmy Verhey / Paul Komen
Dorpskerk, Voorschoten
Gap Dream
Effenaar, Eindhoven
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
20:30
Broeder Dieleman / Still Parade / Yori Swart
Gigant, Apeldoorn
21:30
Kalio Gayo
Groote Weiver, Wormerveer
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Bells of Youth
Hedon, Zwolle
23:00
Breakbaar
Hedon, Zwolle
20:30
The Cool Quest
Het Bolwerk, Sneek
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Jack Friday Live: Janieck Devy
Hofman, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Borsato
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Hammercult
Little Devil, Tilburg
Level 42
Luxor Live, Arnhem
Porter Robinson
Melkweg, Amsterdam
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam