Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Stathe
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Oktoberhallen
Wieze
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
De Amer
Amen
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
De Hip
Deventer
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
P3
Purmerend
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Maassilo
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
De Pul
Uden
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
19:30
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
14:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:15
Theater De Veste
Delft
Cultuurcentrum Diest
Diest
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Saint Vitus
Little Devil, Tilburg
Lorrèn
Stathe, Utrecht
Rick Astley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
20:15
GosT / Timecop1983
De Helling, Utrecht
20:30
Tom Walker
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Speeldoos, Vught
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Wim Soutaer
Oktoberhallen, Wieze
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 07 mei 2017
20:00
Cartographer / Tides From Nebula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:00
Lance Canales & The Flood
De Amer, Amen
16:00
Yamato
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Venice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Doug Sahm Tribute
Q-Factory, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Little Hurricane
Paradiso, Amsterdam
Blues Caravan – Blues Got Soul - Feat. Si Cranstoun, Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Zion Y Lennox
Melkweg, Amsterdam
21:00
Autograf
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jake Isaac
Trix, Antwerpen
Lakshmi
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
16:15
Folk Road Show
Gigant, Apeldoorn
16:30
La Corneille
Mezz, Breda
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:00
Gavin DeGraw
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lakshmi
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
15:00
Roel Meelkop
De Perifeer, Deventer
15:00
Erny Green
De Hip, Deventer
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
SayWeCanFly + Jasper Mook
Dynamo, Eindhoven
20:00
Saint Vitus
Patronaat, Haarlem
JW Roy
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
Massada
Metropool, Hengelo
22:00
Tom Walker
Merleyn, Nijmegen
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Rootsiders
P3, Purmerend
16:00
Lawen Stark Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Thee Oh Sees
Maassilo, Rotterdam
Orchestra Baobab
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
The Handsome Family
Rotown, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:00
Omen
Little Devil, Tilburg
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
Andy Frasco
De Pul, Uden
16:00
Mammoth Mammoth
dB's, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Patricia Kaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Christopher Paul Stelling
Molen De Ster, Utrecht
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
maandag 08 mei 2017
Loïc Nottet
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lance Canales & The Flood
Paradiso, Amsterdam
20:15
Harry Sacksioni
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tom Walker
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
The Cranberries
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Devils / Chrused Out
Stroomhuis, Eindhoven
21:00
Fred Eaglesmith
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Christopher Paul Stelling
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Akae Beka
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Meat Wave
Vera, Groningen
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Dijk
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 09 mei 2017
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
21:00
Tim Akkerman
Paradiso, Amsterdam
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
3JS - U2, The Joshua Tree
Goudse Schouwburg, Gouda
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong
dB's, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam