Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Dassenakker Live
Houten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
't Dorpshuys van Cothen
Cothen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Huistheater De Steenakker
Haps
19:30
Grenswerk
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Dynamo
Eindhoven
De Pul
Uden
15:00
De Perifeer
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Hip
Deventer
14:00
De Amer
Amen
16:00
dB's
Utrecht
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
013
Tilburg
21:30
Vera
Groningen
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Rotown
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Flint
Amersfoort
De Roma
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
zaterdag 06 mei 2017
20:00
Sezah
dB's, Utrecht
20:00
Hermitage
Dassenakker Live, Houten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
20:30
Frank Boeijen
Chassé Theater, Breda
20:00
The Gladiators
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
The Boss
Cacaofabriek, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Yung Internet
Burgerweeshuis, Deventer
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Zigeunerorkest Frysk Csardas
Boerderij Kamps, Rolde
22:00
The Zoomatics
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Frankie Ballard
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Mysterons
Altstadt, Eindhoven
21:00
Starkoo
't Dorpshuys van Cothen, Cothen
zondag 07 mei 2017
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Cartographer / Tides From Nebula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jake Isaac
Trix, Antwerpen
20:00
Patricia Kaas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Yamato
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
The Handsome Family
Rotown, Rotterdam
15:00
Doug Sahm Tribute
Q-Factory, Amsterdam
Lakshmi
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
Lakshmi
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
20:00
Saint Vitus
Patronaat, Haarlem
20:00
Little Hurricane
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rootsiders
P3, Purmerend
Blues Caravan – Blues Got Soul - Feat. Si Cranstoun, Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Christopher Paul Stelling
Molen De Ster, Utrecht
16:30
La Corneille
Mezz, Breda
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:00
Massada
Metropool, Hengelo
22:00
Tom Walker
Merleyn, Nijmegen
20:00
Zion Y Lennox
Melkweg, Amsterdam
Thee Oh Sees
Maassilo, Rotterdam
19:00
Omen
Little Devil, Tilburg
Orchestra Baobab
LantarenVenster, Rotterdam
Venice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
JW Roy
Huistheater De Steenakker, Haps
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
16:15
Folk Road Show
Gigant, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
SayWeCanFly + Jasper Mook
Dynamo, Eindhoven
Andy Frasco
De Pul, Uden
15:00
Roel Meelkop
De Perifeer, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Erny Green
De Hip, Deventer
14:00
Lance Canales & The Flood
De Amer, Amen
16:00
Mammoth Mammoth
dB's, Utrecht
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Lawen Stark Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Autograf
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gavin DeGraw
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
maandag 08 mei 2017
21:30
Meat Wave
Vera, Groningen
20:30
The Devils / Chrused Out
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lance Canales & The Flood
Paradiso, Amsterdam
22:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Fred Eaglesmith
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Loïc Nottet
Melkweg, Amsterdam
The Cranberries
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Christopher Paul Stelling
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Akae Beka
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Harry Sacksioni
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tom Walker
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
De Dijk
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 09 mei 2017
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tim Akkerman
Paradiso, Amsterdam
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen
Flint, Amersfoort
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong
dB's, Utrecht