Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Bibelot
Dordrecht
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
van Beresteyn
Veendam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Fuego Maaseik
Maaseik
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Spant!
Bussum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Maassilo
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Mezz
Breda
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
P3
Purmerend
15:00
De Perifeer
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
De Amer
Amen
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
16:30
Mezz
Breda
Huistheater De Steenakker
Haps
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
De Hip
Deventer
13:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Flint
Amersfoort
20:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ins Blau
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:45
Neushoorn
Leeuwarden
zaterdag 06 mei 2017
DMA's
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
DJ Paul Elstak - Freestyle Madness
Bibelot, Dordrecht
DJ Armin van Buuren
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Dijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Andersons
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Daniel Lohues - Moi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bertus Borgers / Bertus Borgers & The Young Retro's
Neushoorn, Leeuwarden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Fuego Maaseik, Maaseik
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ares
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Another Journey
Patronaat, Haarlem
23:00
Andy The Core / N-Vitral / Sjammienators
Doornroosje, Nijmegen
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
3JS - U2, The Joshua Tree
Spant!, Bussum
20:00
'The Sad And Beautiful World Of Sparklehorse' + Glitterpaard
Cactus Muziekcentrum, Brugge
zondag 07 mei 2017
20:00
Zion Y Lennox
Melkweg, Amsterdam
16:00
Yamato
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Venice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Tom Walker
Merleyn, Nijmegen
Thee Oh Sees
Maassilo, Rotterdam
21:00
The Handsome Family
Rotown, Rotterdam
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:00
SayWeCanFly + Jasper Mook
Dynamo, Eindhoven
20:00
Saint Vitus
Patronaat, Haarlem
20:00
Rootsiders
P3, Purmerend
15:00
Roel Meelkop
De Perifeer, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Patricia Kaas
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestra Baobab
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Omen
Little Devil, Tilburg
20:00
Massada
Metropool, Hengelo
16:00
Mammoth Mammoth
dB's, Utrecht
20:00
Little Hurricane
Paradiso, Amsterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Lawen Stark Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Lance Canales & The Flood
De Amer, Amen
Lakshmi
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
Lakshmi
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
16:30
La Corneille
Mezz, Breda
JW Roy
Huistheater De Steenakker, Haps
14:00
Jong Talentklas Conservatorium Maastricht op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
20:00
Jake Isaac
Trix, Antwerpen
20:00
Gavin DeGraw
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:15
Folk Road Show
Gigant, Apeldoorn
15:00
Erny Green
De Hip, Deventer
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Doug Sahm Tribute
Q-Factory, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Christopher Paul Stelling
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Cartographer / Tides From Nebula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Blues Caravan – Blues Got Soul - Feat. Si Cranstoun, Big Daddy Wilson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
21:00
Autograf
Bitterzoet, Amsterdam
Andy Frasco
De Pul, Uden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
22:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Tom Walker
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Devils / Chrused Out
Stroomhuis, Eindhoven
The Cranberries
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Meat Wave
Vera, Groningen
Loïc Nottet
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lance Canales & The Flood
Paradiso, Amsterdam
20:15
Harry Sacksioni
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Fred Eaglesmith
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Dijk
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Christopher Paul Stelling
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Akae Beka
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 09 mei 2017
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Van der Vlugt & Co - Met Andere Oogen
Flint, Amersfoort
20:00
Tom Walker
Rotown, Rotterdam
21:00
Tim Akkerman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stoner Doom met Dopelord + Weedpecker + Major Kong
dB's, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Veste, Delft
Gavin DeGraw
Melkweg, Amsterdam
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
20:00
Finale Kaf & Koren: Foxlane / Jacksons Cage / Mooksha
Merleyn, Nijmegen
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
De Dijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:45
Afstudeershow Eline Esmee & Mark
Neushoorn, Leeuwarden