Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
MC Leiden-Noord
Leiden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Rotown
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Vorstin
Hilversum
20:30
De Bonte Wever
Assen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Ahoy
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Mythe
Goes
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
van Beresteyn
Veendam
23:30
Podium Hardenberg
Hardenberg
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Pit
Terneuzen
21:00
Jazz & Blues Sociëteit Engels
Den Haag
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
De Flux
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Markant Uden
Uden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Reggehof
Goor
Spant!
Bussum
23:45
Simplon
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
16:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Sportcentrum Kei-Fit
Lichtenvoorde
21:00
Partycentrum de Rank
De Lier
19:00
East End
Moordrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 01 april 2017
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Verboden Vruchten met Herman Koch Pepijn lanen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Typhoon - Moro Lobi
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
TreaT
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Trash bluesrockband
MC Leiden-Noord, Leiden
21:00
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:00
The Henhouse Prowlers
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Battle Of The Tribute Bands
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
STAVAST
Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
Spinvis
Vorstin, Hilversum
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sinkane
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Shakka
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Roots Riders
Fluor, Amersfoort
21:00
Rockschool Dronten 'Rocknight' 2017
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Return of the 90s
Iduna, Drachten
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Rachèl Louise
Vorstin, Hilversum
20:30
Queenmania
De Bonte Wever, Assen
21:00
Project Me Tour
Mezz, Breda
20:00
Pink Project
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:30
Okabe Family & Xavi Torres Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Nachtschade
Paradiso, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:00
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Moss
Bibelot, Dordrecht
19:30
Moddi
Doornroosje, Nijmegen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Metal Tribute Night: Ijzeren Maagden + Los Metallicos E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Martha Fields
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
Luna Zegers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lucky Fonz III - Superlekker
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
20:00
Lowly
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Rockcity on Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Lenny Kuhr
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
23:30
Lead
Podium Hardenberg, Hardenberg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Kris Berry / Remy van Kesteren / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
21:00
Klone
Little Devil, Tilburg
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns
De Pit, Terneuzen
21:00
Kenny
Jazz & Blues Sociëteit Engels, Den Haag
23:00
Kempi / lux
Hedon, Zwolle
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Karsu
Theater De Omval, Diemen
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lievekamp, Oss
John Mayall
Markant Uden, Uden
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jazz Avond - Mens Band & Columbus Jazz
't Ukien, Kampen
20:00
Jasper Blom Quartet feat. Nils Wogram
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Her Majesty
De Reggehof, Goor
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
23:45
Heliophile / NOCX / Polter
Simplon, Groningen
Harry Sacksioni
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Gyula Horvath
Boerderij Kamps, Rolde
16:00
Grindhoven 2017
Dynamo, Eindhoven
20:00
Golden Earring
Sportcentrum Kei-Fit, Lichtenvoorde
21:00
Gin Fizzy
Partycentrum de Rank, De Lier
19:00
Ghostriders / The Beemeeneebees
East End, Moordrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Fresku / Mocromaniac
Melkweg, Amsterdam