Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Taverne
Bergen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater het Hof
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Splendor
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Ludens
Voorburg
Jeruzalemkerk
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
Bibelot
Dordrecht
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:45
Duycker
Hoofddorp
19:30
de Kei
Ede
17:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Merleyn
Nijmegen
Molen De Ster
Utrecht
22:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Paradiso
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
21:30
Vera
Groningen
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Vorstin
Hilversum
13:00
Dassenakker Live
Houten
Dynamo
Eindhoven
13:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
18:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Roepaen
Ottersum
Doornroosje
Nijmegen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
19:30
Metropool
Hengelo
15:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
So What!
Gouda
15:00
Korzo
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
zaterdag 01 oktober 2016
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
Moddi
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Order of the Emperor
V11, Rotterdam
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
21:00
Pink Oculus
Paradiso, Amsterdam
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
Port Noir
Bibelot, Dordrecht
21:00
Rabasa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Rhinorino / Stonerider
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
SubRosa
Merleyn, Nijmegen
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
22:00
White Miles
Vera, Groningen
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
zondag 02 oktober 2016
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Augustana
Paradiso, Amsterdam
17:00
Bag Of Bones
Taverne, Bergen
21:30
Black Oak
Vera, Groningen
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
19:00
Bry / Roo Panes / Leo Stannard
Melkweg, Amsterdam
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
Equilibrium / Heidevolk
Dynamo, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadshoftheater Vianen, Vianen
18:00
Fathoms / Martyr Defiled / Pelgrim / Raven Called Sin
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Fernando Lameirinhas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ghostface Killah / Killah Priest
Paard, Den Haag
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Jaimi Faulkner (AU)
Mezz, Breda
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
15:00
Liedjesmakersfestival
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Michiel Stekelenburg Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:00
My Baby
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Pera invites Daff: Syrian Underground
Paradiso, Amsterdam
17:00
Popronde Gouda
So What!, Gouda
15:00
Rembrandt Frerichs / Tony Overwater / Vinsent Planjer
Korzo, Den Haag
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Stardusters
Altstadt, Eindhoven
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam