Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
Vera
Groningen
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Willemeen
Arnhem
19:30
Willemeen
Arnhem
Winston
Amsterdam
20:30
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bar3
Rotterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
Bimhuis
Amsterdam
Blaauwhooft
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Café ‘t Spektakel
Asten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
De hoogte
Winsum
19:30
De Meester
Almere
19:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
16:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
De Pul
Uden
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Kiehool
Burgum
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
23:00
Mezz
Breda
23:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
P3
Purmerend
21:00
Paard
Den Haag
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Paleiskerk
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
21:00
Sjor
Roggel
19:00
Sojo
Leuven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Todo
Best
16:00
Victorie
Alkmaar
22:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Werftheater
Utrecht
23:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cowboy Up
Waardamme
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grounds
Rotterdam
Het Huis Verloren
Hoorn
15:00
Iduna
Drachten
16:00
KNSM 301
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Seasick Steve
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Otis Gibbs
TivoliVredenburg, Utrecht
Sun Kil Moon
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Punkrockheavymetalkaraokeband
Vera, Groningen
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Delta Saints / My Baby
Victorie, Alkmaar
21:00
PS Project
Vorstin, Hilversum
20:00
Catself / Jesse Stael / Marvin Dee
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Gotcha! + Opie + DJ Sam the Man
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
19:30
Arnhem Noise Attack met: Kugra + Crustenunie + Krapuul + Inwar
Willemeen, Arnhem
DR MARTENS STAND FOR SOMETHING TOUR with: Turbowolf, The Black Cult, B
Winston, Amsterdam
zaterdag 12 september 2015
20:30
Phoenix City Retaliators
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
21:00
Royal Madness
Altstadt, Eindhoven
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
14:00
Spinozapark comité presenteert: High tea
Baroeg, Rotterdam
TaxiWars
Bimhuis, Amsterdam
Vinny Fazzari
Blaauwhooft, Amsterdam
22:00
Johnny Mastro & Mama's Boys
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Delta Saints
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lemon (NL)
Café ‘t Spektakel, Asten
20:00
The Cosmic Carnival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:30
Seventh Sin
De Bosuil, Weert
20:30
Isbells / Klangstof / Illuminine
De Brakke Grond, Amsterdam
21:30
slash n roses
De Fles, Spijkenisse
Tangerine - In Stereo
De hoogte, Winsum
19:30
Hans Dulfer, Route 75 tour
De Meester, Almere
19:30
Labasheeda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden
20:00
Daniel Norgren
De Roode Bioscoop, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
23:00
Route 94 / wAFF
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Maureens
EKKO, Utrecht
19:30
Popmonument: Dans Dans / Jacco Gardner / The Subs en meer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Deciliters
Gigant, Apeldoorn
20:30
In My Tree releaseshow
Groene Engel, Oss
22:00
Floz
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Deep Purple by Purpendicular
Het Bolwerk, Sneek
The Cool Quest
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Icepick
Kiehool, Burgum
20:30
The Dead Flowers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Unchained Reality
Little Devil, Tilburg
21:00
Engel & Just
Manifesto, Hoorn
22:00
Mindcamp: Delta Tune + Flint Kids
Merleyn, Nijmegen
Def Americans
Metropool, Hengelo
23:00
90's Now!
Mezz, Breda
23:00
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
ZO! Gospel Choir
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Dream On Little Dreamer by Lotte Walda & Friends
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Zeno - A tribute to Toto
P3, Purmerend
21:00
Iconoclast
Paard, Den Haag
23:00
Darkraver
Paard, Den Haag
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Exsultate, Jubilate! / Johanette Zomer & Musica Poetica
Paleiskerk, Den Haag
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Godfathers
Patronaat, Haarlem
20:00
Batik
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
El Cachivache
RASA, Utrecht
20:30
Subroutien Festival met o.a. The Homesick
Rotown, Rotterdam
21:00
Puur Gelul
Saturnus Live Music, Scheveningen
21:00
de Straets
Sjor, Roggel
19:00
Elephant9 / Sardonis
Sojo, Leuven
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Van Halen Tribute 5150
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
20:00
Hand of Dust / Lower
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
The Metallicas
Taverne, Bergen
Tim Knol - Lost & Found
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Aeverium
Todo, Best
16:00
Impaled Nazarene / Saille / Thulcandra
Victorie, Alkmaar
22:30
Erwin Nyhoff
Vorstin, Hilversum
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
21:00
G is for Giraffe / The Refs
Winston, Amsterdam
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 13 september 2015
20:00
Deep Purple Dag met oa Purpendicular
Altstadt, Eindhoven
16:00
Morblus
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:30
Blues op zondag: Sugar Boy & the Sinners
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
Seasick Steve + support
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Shannon Lyon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
San Cisco
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Oddisee
EKKO, Utrecht
16:15
Zamora
Gigant, Apeldoorn
16:00
Joe Driscoll & Sekou Kouyate
Grounds, Rotterdam
Yorick van Norden
Het Huis Verloren, Hoorn
15:00
Otis Gibbs
Iduna, Drachten
16:00
Mondriaan Quartet
KNSM 301, Amsterdam
19:30
Martin Smith
Melkweg, Amsterdam