Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
16:30
Mezz
Breda
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Musicon
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Musicon
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:30
Melkweg
Amsterdam
23:45
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
16:30
Mezz
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Baroeg
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
Waalse Kerk
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Pul
Uden
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Rotown
Rotterdam
20:00
Mukkes
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
22:15
V11
Rotterdam
The Lane
Oostburg
20:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Musicon
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Panama
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
De Flux
Zaandam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Monts
Noordbroek
21:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Iduna
Drachten
zondag 02 augustus 2015
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: VAN PIEKEREN + Sophie van Bree
Hostel Strowis, Utrecht
19:00
Black Tusk
Little Devil, Tilburg
15:00
Grind Over Rotterdam
Baroeg, Rotterdam
14:00
Bunch on a Breakout / Friends of the Family
Houtmansplantsoen, Gouda
16:30
Joni Sheila - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
12:00
Remy van Kesteren & Friends / Duo Bassal & Köhnken
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Janne Schra / Emil Landman
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Rebekka Ling
Concerto, Amsterdam
23:00
Dekmantel by Night
Melkweg, Amsterdam
maandag 03 augustus 2015
Armored Saint / Queensryche
Melkweg, Amsterdam
19:30
Colleen Green
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 04 augustus 2015
20:00
The Adicts
Little Devil, Tilburg
20:00
Ruben Hoeke Band
Het Bolwerk, Sneek
(HED) Planet Earth / Ill Niño / Terror Universal
Poppodium Volt, Sittard
Queensryche
Effenaar, Eindhoven
19:30
D12
Melkweg, Amsterdam
woensdag 05 augustus 2015
20:30
Buffalo Daughter
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 augustus 2015
Crowbar
Little Devil, Tilburg
22:45
Fake Billy & The False Prophets
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Slum Village
Melkweg, Amsterdam
21:30
Robert Glasper Trio - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
vrijdag 07 augustus 2015
21:00
Reverend Beatman
dB's, Utrecht
20:00
Mistral
Little Devil, Tilburg
The Dinosaur Truckers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
ROCK 'N' GRILL - PARAMATMAN
PopEi, Eindhoven
20:30
Letz Zeppelin
Musicon, Den Haag
19:30
hawkwind
Melkweg, Amsterdam
21:30
Incognito - Summer Sessions All Stars (uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Major League: June Miller presents Robots & Romans
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2015
22:00
Rubberboot Missie Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
21:30
NEMUER [cz] live
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:00
The Hillbilly Moonshiners
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
The Smart
Musicon, Den Haag
20:00
The Waterboys
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Eleonor Coco / Woot
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Ed Struijlaart
Artis, Amsterdam
19:30
Jimmy Cliff
Paradiso, Amsterdam
The Kik / Yorick van Norden
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Joe Louis Walker - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:30
Aptijt
Melkweg, Amsterdam
23:45
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
zondag 09 augustus 2015
15:00
Point Quiet
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gitta de Ridder + Tim Dawn
Hostel Strowis, Utrecht
Supersuckers
De Helling, Utrecht
20:30
Slapshot
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Scarlet Mae
Houtmansplantsoen, Gouda
16:30
Tiny Legs Tim (BE) - Ik Zie U Graag - terrasconcert
Mezz, Breda
20:30
Katzenjammer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Carel Kraayenhof Ensemble / Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Fernando Lameirinhas / Martin Fondse
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Bad Religion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Septeto Nabori
Paradiso, Amsterdam
maandag 10 augustus 2015
Cryptopsy + Psycroptic
Little Devil, Tilburg
19:00
Death DTA
Poppodium Volt, Sittard
Cannibal Corpse + Carnifex
Baroeg, Rotterdam
Peter Broderick
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 11 augustus 2015
De La Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Death DTA
De Helling, Utrecht
Nick Oliveri
dB's, Utrecht
20:00
Peter Broderick
Waalse Kerk, Haarlem
Everlast VERPLAATST NAAR 22 NOVEMEBER
Luxor Live, Arnhem
Stephen Marley
Melkweg, Amsterdam
Tyler, The Creator
Paradiso, Amsterdam
woensdag 12 augustus 2015
Nick Oliveri
Gebr. De Nobel, Leiden
Queen Extravaganza
Melkweg, Amsterdam
Mariza
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Hilltop Hoods
Bitterzoet, Amsterdam
donderdag 13 augustus 2015
Combichrist
De Helling, Utrecht
Nick Oliveri
De Pul, Uden
19:00
Mordred
Little Devil, Tilburg
19:00
Make Them Suffer / Thy Art Is Murder
Poppodium Volt, Sittard
Sunset Sons
Rotown, Rotterdam
20:00
Inquisition
Mukkes, Leeuwarden
21:00
Hidden Charms
Altstadt, Eindhoven
21:30
Legal Tender
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:45
The Black Marble Selection
Gebouw-T, Bergen op Zoom
17:00
Pique!: Rik Limonard + Crimson Inc.
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ceremony
Winston, Amsterdam
vrijdag 14 augustus 2015
20:00
BRUTAL GROOVES GRINDING MOVES
dB's, Utrecht
19:00
The Toasters + Rotterdam Ska Jazz Foundation
Baroeg, Rotterdam
22:15
Boner Petit + Death by Oxygen + Iguana Death Cult
V11, Rotterdam
Nick Oliveri
The Lane, Oostburg
20:00
ROCK 'N' GRILL - Legal Tender
PopEi, Eindhoven
21:00
Matisyahu (USA)
Bibelot, Dordrecht
21:00
These Days Remain + Unprocessed + Ann My Dice
Musicon, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Headquarters: InsideInfo / Karimooo / NCT / Puncture / Spiral
Panama, Amsterdam
20:30
Maria de Fátima
On The Roof, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio
North Sea Jazz Club, Amsterdam
zaterdag 15 augustus 2015
15:00
JeBroer / Skinto & Stepherd
De Flux, Zaandam
20:00
Super RAUW
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Monolord
Little Devil, Tilburg
19:00
Extreme Noise Terror + Insanity Alert + Radio Bikini + The League Of M
Baroeg, Rotterdam
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
21:30
BLACK TARANTULA (live + DJ set)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
22:00
General Jabbah
Stage Music Cafe, Eindhoven
Ignite • Call It Off • Smash The Statues
Iduna, Drachten