Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
22:30
Corneel
Lelystad
23:00
Woetsjtok
Brunssum
21:00
De Noviteit
Monster
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
L'entrepot
Arlon
20:30
Stuk
Leuven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Café ‘t Spektakel
Asten
21:00
Iduna
Drachten
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Dok6
Panningen
19:30
Prismare
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Victorie
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:30
De Meester
Almere
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Skâns
Gorredijk
Theater Posa
Lelystad
12:30
Nieuwe Nor
Heerlen
14:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Klameare
Workum
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Atak
Enschede
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Markant Uden
Uden
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
De Pul
Uden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
De Bosuil
Weert
20:30
ACU
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
De Duif
Amsterdam
zaterdag 07 maart 2015
22:00
Rockconcert met Double Veterans en Moutainbike
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Morblus (ITA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Jinx
De Fles, Spijkenisse
22:00
Tarragona
Rock Café Bone, Haarlem
22:30
Back & Forward
Corneel, Lelystad
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
21:00
Different
De Noviteit, Monster
21:00
Belgian Asociality
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
20:30
Rockabilly Night The Baoons + support
Groene Engel, Oss
20:30
Ntjam Rosie
De Kelder, Amersfoort
20:30
Brutus / Daggers / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
20:30
Frazey Ford & Band
Stuk, Leuven
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:30
Muppetstuff
't Ukien, Kampen
20:00
Awna Teixeira
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
21:00
BX Bluesband
De Peppel, Zeist
21:00
Freak Kitchen
De Bosuil, Weert
21:00
Flip en de Noormannen / Jeroen Kant
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Bombardier Muffy / The Gooch / Tsar Bompa
Café ‘t Spektakel, Asten
21:00
Stappen Als Toen
Iduna, Drachten
21:00
Margriet Sjoerdsma
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Geza Weisz
Bibelot, Dordrecht
20:00
Maydien
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
19:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Prismare, Enschede
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Mr. Polska
Victorie, Alkmaar
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
20:00
Maestro Lajos Pádár
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabarestafette
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:30
Kiss classic albums weekend
De Meester, Almere
19:30
Satellite Stories
Hedon, Zwolle
19:30
Franco Battiato
Melkweg, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Dorpstheater Wormer, Wormer
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
Joris Linssen & caramba
Theater Zinin, Nijverdal
Niels Geusebroek - Here Am I
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pater Moeskroen
De Skâns, Gorredijk
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
12:30
Guitar Matrix
Nieuwe Nor, Heerlen
14:00
The Go Wild!
PopEi, Eindhoven
19:00
Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Wild Romance
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
The Ex
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Max Jury
Melkweg, Amsterdam
20:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
20:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / The Spree
Musicon, Den Haag
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:00
Amsterdam Klezmer Band
RASA, Utrecht
20:00
Bon Scotch
Nijdrop, Opwijk
20:00
Bo Saris
Corneel, Lelystad
20:00
Lola Green / Luna Mae / Marco Santos / Megan Brands / Monique Mijnals
Grounds, Rotterdam
20:00
Karlien Bartels en Roland Aalbers - Van Gogh in muziek
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Steeler
De Pit, Terneuzen
20:00
Danny Vera
Atak, Enschede
20:00
Kings of Blues
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jaman
Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
Tinashe
Trix, Antwerpen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Roosbeef
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Gotcha!
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Janne Schra
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder)
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Raw Flowers en the blackwater experience
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
zondag 08 maart 2015
Fink
013, Tilburg
21:00
Meatbodies
Bitterzoet, Amsterdam
Benjamin Booker
Tolhuistuin, Amsterdam
Dead By April
Dynamo, Eindhoven
Ian Siegal
De Bosuil, Weert
20:30
Lola Colt
ACU, Utrecht
Miss Montreal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
Emy Perez
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Nits - Releaseparty
De Duif, Amsterdam