Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Hofman
Utrecht
19:30
De Bosuil
Weert
20:30
P60
Amstelveen
16:30
Concerto
Amsterdam
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Concertgebouw
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
OT301
Amsterdam
20:00
Brigant
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Veste
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:30
Vera
Groningen
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
Metropool
Hengelo
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Studio 21
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Caserne Fonck
Liège
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
P3
Purmerend
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
23:45
EKKO
Utrecht
De Flux
Zaandam
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
People's Place
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Koppie Bar
Assendelft
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:30
Nieuwe Veste
Breda
23:00
Mezz
Breda
20:15
Paard
Den Haag
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Atak
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Duycker
Hoofddorp
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Baroeg
Rotterdam
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
De Fles
Spijkenisse
EKKO
Utrecht
20:30
De Bosuil
Weert
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
De Noot
Amersfoort
16:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
The Cave
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
21:30
Nieuwe Veste
Breda
18:00
Magasin 4
Brussel
donderdag 04 september 2014
20:15
Incognito
Effenaar, Eindhoven
20:30
Club Exchange Hamburg: Fuck Art Let’s Dance + Pool + DJ.Tanz.Indie.Nac
Simplon, Groningen
22:00
Woods
Vera, Groningen
22:00
Reverend Shine Snake Oil Co
Patronaat, Haarlem
20:00
Music Jam
Duycker, Hoofddorp
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jong muzikaal talent met Home Grown in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Vaudou Game
Rotown, Rotterdam
20:00
Dudley Taft
Poppodium Volt, Sittard
20:30
IKI + KutiMangoes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Angelo Boltini
Hofman, Utrecht
19:30
Spock's Beard
De Bosuil, Weert
vrijdag 05 september 2014
20:30
The Aristocrats
P60, Amstelveen
16:30
Hermine Deurloo
Concerto, Amsterdam
19:30
Brushy One String
MC Theater, Amsterdam
20:30
Red Bull Soundclash
Concertgebouw, Amsterdam
21:00
Liam Finn
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Filtercutter / H-SIK / Moresounds / Vette Mette
OT301, Amsterdam
20:00
Smoking Alaska
Brigant, Arnhem
21:00
Kicks! 'n Fresku
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Draugur / Ethraid Engrin / Laster / Yaotzin
Nieuwe Veste, Breda
20:00
Redhead Days Kick-Off Party met o.a. The Lost Chords + DJ Jornt
Mezz, Breda
21:00
Hail To The Chief (EP-Presentatie)
Mezz, Breda
Fortunate Sons
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
22:30
Punk Rock Heavy Metal Karaoke Band
Vera, Groningen
Charles Bradley
Patronaat, Haarlem
21:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem
21:30
Irrational Library: Gitaarlam met Dr. Joe / Twin Shades / Dr. Joe
Patronaat, Haarlem
20:00
Rita's Knalfuif presenteert: Slow Jeff & the Tears
Estrado, Harderwijk
Hamilton Loomis
Metropool, Hengelo
Metropool Open Air - Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
The Original Blues Brothers Band
Vorstin, Hilversum
21:00
The Blues Brothers
Studio 21, Hilversum
20:00
Voodoo People (Prodigy tribute)
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bone Man & Burn pilot
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Veur Theater, Leidschendam
Pay No Respect / Shadows Fall / The Acacia Strain / Unearth / War Of A
Caserne Fonck, Liège
20:15
Tribute Marc Vander Rasieren
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
22:00
Bounds of Modesty
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Gene Hoffmann + Tripeo
Doornroosje, Nijmegen
De Dijk
P3, Purmerend
21:00
Appleton plays the Beatles
Het Bolwerk, Sneek
20:30
El Camaro
Hall Of Fame, Tilburg
21:30
Soliton / The Eliminati
Little Devil, Tilburg
20:00
I am Giant
dB's, Utrecht
20:15
Slobberbone
De Helling, Utrecht
23:45
Reverend Shine Snake Oil Co
EKKO, Utrecht
Tim Akkerman
De Flux, Zaandam
21:30
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
zaterdag 06 september 2014
20:00
Giovanca
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Pulverised
Victorie, Alkmaar
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriters
People's Place, Amsterdam
16:00
Gregory Page
Concerto, Amsterdam
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
21:00
Joya Mooi
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Phox
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:00
Crazy/Daisy
Koppie Bar, Assendelft
21:00
Lies Mons / Rudolf Hecke
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:30
Von Magnet
Nieuwe Veste, Breda
23:00
Klub Bulk: Anil Aras / Coco Bryce / FilosofischeStilte / Immer / U Kno
Mezz, Breda
20:15
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
23:00
Deksels met Darko Esser
Burgerweeshuis, Deventer
Ming's Pretty Heroes
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Ming's Pretty Heroes
Bibelot, Dordrecht
21:00
Ringo Deathstarr
Effenaar, Eindhoven
20:30
Mark Foggo
Atak, Enschede
20:30
Danish Delight
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Coasts
Patronaat, Haarlem
22:00
Reggae Movements Presents: Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
The Flexican & MC Sef
Duycker, Hoofddorp
traumahelikopter
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Hans Vermeulen en Sandy Coast
Schaaf City Theater, Leeuwarden
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Vaudou Game
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Blokhut Live
Baroeg, Rotterdam
Kings of the Bongo
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
Bloody Buccaneers
De Fles, Spijkenisse
Woods on Fire
EKKO, Utrecht
20:30
Ad Van Meurs / Elco Weitering / The Felicianos
De Bosuil, Weert
21:30
Orgaanklap
De Flux, Zaandam
20:30
Infloyd - Amused To Death
Boerderij, Zoetermeer
zondag 07 september 2014
12:30
ArtiBosch: Flip en de Noormannen Singer-songwriter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Dana Fuchs Band
De Noot, Amersfoort
16:00
Dustin Welch / Kevin Welch
Paradiso, Amsterdam
18:30
Nakhane Touré
Paradiso, Amsterdam
Incognito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tig Notaro
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Nishe
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Sautrus
The Cave, Amsterdam
16:15
Kairo
Gigant, Apeldoorn
16:30
Greendive & List & Leenders
Mezz, Breda
21:30
Machinery / The Exploding Potatoes
Nieuwe Veste, Breda
18:00
Napalm Death
Magasin 4, Brussel