Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
22:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Concerto
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:15
Tivoli
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
Tivoli
Utrecht
19:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
18:00
013
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Baroeg
Rotterdam
Grounds
Rotterdam
20:30
P3
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Gebäude 9
Keulen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
17:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
So What!
Gouda
Atak
Enschede
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
00:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Concertgebouw
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
Trouw
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
donderdag 01 mei 2014
20:00
Dana Fuchs
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Sven Duijf
Duycker, Hoofddorp
Alain Clark
Vorstin, Hilversum
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Geertruida Presents: Mannheim / Mountain Bike (B)
Patronaat, Haarlem
Minor Alps
Vera, Groningen
22:00
Wink Burcham
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Wilminktheater, Enschede
¡Pendejo! - album release party
Effenaar, Eindhoven
20:30
Handsome Family
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
ComedyKings
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bromley / MXRCXL
Paard, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ben Harper
Koninklijk Circus, Brussel
Ian Siegal (UK) + List & Leenders
Mezz, Breda
20:00
Gabriel Rios
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
DAAU
Luxor Live, Arnhem
Tim Knol
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Heeren van Oranje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Justin Timberlake
Sportpaleis, Antwerpen
Epica
Concerto, Amsterdam
19:00
Souk: Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Stream of Passion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Sweany
Paradiso, Amsterdam
Schoolboy Q
Melkweg, Amsterdam
20:00
Glenn Miller Orchestra
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Cris Cab
Paradiso, Amsterdam
20:00
Savoy Room
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Jammin' @ Thursday Tunes with NAT SOUL BAND
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:30
The Kik
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Victor Wooten
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Marc Ford
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
INVSN
Winston, Amsterdam
21:30
Amarildo
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Lebanon Hanover
Paradiso, Amsterdam
20:30
Claude Hay
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 02 mei 2014
Feuerengel
Hedon, Zwolle
20:00
Jeroen Leenders
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Menno Stam
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Erik van Muiswinkel
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jacqueline Govaert
De Helling, Utrecht
20:15
Alain Clark
Tivoli, Utrecht
20:15
Ben Harper
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Minor Alps (Matthew Caws van Nada Surf en Juliana Hatfield)
EKKO, Utrecht
21:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Bed Rugs
Tivoli, Utrecht
19:30
T-Dance FT Keizer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
18:00
Neurotic Deathfest
013, Tilburg
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Deth Enemy
Baroeg, Rotterdam
Fatoumata Diawara
Grounds, Rotterdam
20:30
Chasing Faith & Medicine Jet
P3, Purmerend
23:00
Nathan Surreal / Tijn Benedek
Doornroosje, Nijmegen
19:00
B-Brave - De Eerste Date
Poppodium Romein, Leeuwarden
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:00
Willeke Alberti
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Wim Helsen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ian Siegal
Duycker, Hoofddorp
21:30
Bintangs (unplugged)
Vorstin, Hilversum
17:30
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bert Gabriels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ti-an-guis met Traces
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Crippled Black Phoenix
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Dames voor na Vieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Novack
Patronaat, Haarlem
20:30
Tim Knol - Terug
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Stuurbaard Bakkebaard & Tigre Blanco
So What!, Gouda
traumahelikopter
Atak, Enschede
21:00
Stream of Passion
Effenaar, Eindhoven
21:00
Dom Flemons / Zoe Boekbinder Trio
N9, Eeklo
The Kik
Bibelot, Dordrecht
20:30
Tribute2BobMarley door rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lisa & The Lips
Paard, Den Haag
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Lenette van Dongen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Weijers - V
Spant!, Bussum
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hooverphonic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Eva de Roovere (BE) + support
Mezz, Breda
21:00
Klerkx & the Secret
Mezz, Breda
21:00
Saga
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mathilde Santing / Maarten van der Grinten
De Kattendans, Bergeijk
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Ernst van der Pasch - Beter
Posttheater, Arnhem
Hallo Venray
Luxor Live, Arnhem
00:00
Bottoms Up
Melkweg, Amsterdam
19:00
Carole Samaha / Fnaïre / Het Nationale Ballet / Holland Symfonia / Mic
Concertgebouw, Amsterdam
Within Temptation
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
De Kleine Komedie, Amsterdam
Miley Cyrus
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
George Dalaras
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Four Tet / Jamie XX
Trouw, Amsterdam
20:00
Jungle By Night
Trouw, Amsterdam
20:00
Friday Night Out: Lilian Vieira, Adriana Romijn & The Fresh Cuts
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
De Live Karaoke Band & Jane @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam