Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:30
Heezen
Steenderen
20:00
Mafcentrum
Maasbree
20:00
Markant Uden
Uden
23:30
Vera
Groningen
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
18:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Stathe
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
16:00
De Noot
Amersfoort
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Buitenlust
Landhorst
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:15
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
De Zwerver
Oostende
17:45
Effenaar
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
16:00
Paard
Den Haag
Trix
Antwerpen
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Dynamo
Eindhoven
16:00
De Bosuil
Weert
Iduna
Drachten
16:00
Patronaat
Haarlem
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:30
Kunst in het kerkje
Velp
Dynamo
Eindhoven
14:30
Ernesto's
Sittard
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Trix
Antwerpen
16:30
Mezz
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
Perron 55
Venlo
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Rotown
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Jazz in Arnhem
Arnhem
21:00
Paradiso
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Sojo
Leuven
21:30
Cafe Camelot
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Lotto Arena
Antwerpen
18:00
Magasin 4
Brussel
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
20:00
De Velinx
Tongeren
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 26 april 2014
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
20:00
Joan of Arc
Mafcentrum, Maasbree
20:00
Katie Melua
Markant Uden, Uden
23:30
King Pong
Vera, Groningen
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical
Hedon, Zwolle
20:00
Novastar + Ganashake
Cactus Muziekcentrum, Brugge
18:30
Officium Triste
Baroeg, Rotterdam
14:00
Oranje Franje Festival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Portonova
Stathe, Utrecht
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert
Paard, Den Haag
21:00
Rude Rich and the High Notes
SuperMarkt, Den Haag
16:00
Ryan McGarvey
De Noot, Amersfoort
23:00
Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Dinosaur Truckers
Buitenlust, Landhorst
22:00
The New Dominion
Little Devil, Tilburg
20:00
TRIBUTE2BOBMARLEY 2014: CONSCIOUS PARTY DOOR ROOTSRIDERS
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:15
UB40
De Pul, Uden
UB40
Markant Uden, Uden
20:00
Verse Vis
De Zwerver, Oostende
17:45
Wacken Metal Battle (NL)
Effenaar, Eindhoven
zondag 27 april 2014
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
Augustines
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
16:00
Big Daddy Kane
Paard, Den Haag
Clutch
Trix, Antwerpen
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
16:00
Dan Bern
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Ex Libris
Dynamo, Eindhoven
16:00
Fischer-Z
De Bosuil, Weert
GEANNULEERD: Blues Pills + Supports
Iduna, Drachten
16:00
Gitaarlem 105Live
Patronaat, Haarlem
15:00
John Paul Keith / Jon Auer
dB's, Utrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:30
Marike Jager
Kunst in het kerkje, Velp
Metal Church
Dynamo, Eindhoven
14:30
Mo's Maffe Muziek Middag
Ernesto's, Sittard
16:15
Niels Duffhuës
Gigant, Apeldoorn
20:00
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas
Pentatonix
Trix, Antwerpen
16:30
Rina Mushonga
Mezz, Breda
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
12:00
The Gents & Wishful Singing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Vince Staples
Paradiso, Amsterdam
16:00
Vocal jam and singalong @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
De Maaspoort, Venlo
maandag 28 april 2014
20:00
BoySetsFire / Funeral For A Friend
Melkweg, Amsterdam
21:00
Dan Bern & Wink Bercham - Ad van Meurs presenteert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erika
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
JeBroer
Perron 55, Venlo
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Los Vigilantes / Paint Fumes
Vera, Groningen
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Minor Alps
Rotown, Rotterdam
Mudhoney / Shearwater
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Panic At The Disco
013, Tilburg
20:30
Phox
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
dinsdag 29 april 2014
21:30
Aïscha Traida
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Biohazard / Final Prayer / Madball
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dinerconcert Tarkenskeen- Rorby
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Heeren van Oranje
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
20:30
Listener
EKKO, Utrecht
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 29-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Miguel Rodriguez
Jazz in Arnhem, Arnhem
21:00
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
Stef Bos
Jan van Besouw, Goirle
19:00
The Entrance Band
Sojo, Leuven
21:30
The Happy Few
Cafe Camelot, Nijmegen
19:30
Tim Akkerman
Melkweg, Amsterdam
UB40
Bibelot, Dordrecht
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
woensdag 30 april 2014
18:00
Aborted
Magasin 4, Brussel
22:00
Avery Sunshine / Laura Vane & The Vipertones / The Dutch Concert Big B
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
ComedyKings
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Orpheus, Apeldoorn
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
20:15
Diablo BLVD
C.C De Muze, Heusden-Zolder
21:00
Die Anarchistische Abendunterhaltung
Patronaat, Haarlem
20:00
Dinerconcert met Hernan Ruiz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Melkweg, Amsterdam
Epica
013, Tilburg
21:00
Folly and the Hunter / Popstrangers
Vera, Groningen
20:00
Golden Earring
De Velinx, Tongeren
Handsome Family
Paradiso, Amsterdam