Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Lewinski
Sneek
Havenpark
Amsterdam
Slottuintheater
Zeist
Spoorpark
Tilburg
Het Zuiderpark
Den Haag
20:00
De Kwekerij
Hilversum
Paradigm
Groningen
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
20:00
Leeghwaterpark
Purmerend
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
Kasteel Oolde
Laren
Tuinen Van West
Amsterdam
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
Burgerweeshuis
Deventer
Recreatiegebied Het Rutbeek
Enschede
Evenementenplein Hengelo
Hengelo
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Zuiderpark
Den Haag
dB's
Utrecht
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Recreatieterrein Spaarnwoude
Spaarndam
Spoorpark
Tilburg
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Kruidtuin
Mechelen
19:30
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwbossen
Hoogstraten
Bibelot
Dordrecht
Sportcampus Lange Munte
Kortrijk
Het Zuiderpark
Den Haag
Rapa Nui
Zandvoort
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Evenementenplein Hengelo
Hengelo
Het Zuiderpark
Den Haag
15:00
Lewinski
Sneek
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Grote Markt Den Haag
Den Haag
Spoorpark
Tilburg
14:30
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
Paradigm
Groningen
Kasteel Oolde
Laren
Dynamo
Eindhoven
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Recreatiegebied Het Rutbeek
Enschede
Recreatieterrein Spaarnwoude
Spaarndam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Sportcampus Lange Munte
Kortrijk
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
16:45
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:45
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Bellevue
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
14:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Podium Hoge Woerd
De Meern
15:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Grenswerk
Venlo
21:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Bootstraat
Hasselt
Kiewit
Hasselt
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:00
Kruidtuin
Mechelen
19:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
zaterdag 14 augustus 2021
20:00
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
The Beatles Sessions
Lewinski, Sneek
SWF
Havenpark, Amsterdam
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
Spoorpark LIVE
Spoorpark, Tilburg
Snelle
Het Zuiderpark, Den Haag
20:00
Rondé & Bente | De Vorstin Kweeksessies
De Kwekerij, Hilversum
Paradigm Festival
Paradigm, Groningen
15:30
NKT
Leeghwaterpark, Purmerend
20:00
Nana Adjoa
Leeghwaterpark, Purmerend
21:00
Mr. Boogie Woogie
Haarlem Blues Club, Haarlem
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
komm schon Alter - Das Festival
Tuinen Van West, Amsterdam
13:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
10:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
HVNLY / Lyckle de Jong / Mila V / Mukuna / Nic Mauskovic / Ronald Lang
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
16:00
Hiemstrowski & Vintouch
Neushoorn, Leeuwarden
Froukje - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
Freshtival Weekend
Recreatiegebied Het Rutbeek, Enschede
Erwin Nyhoff / Roots Creation
Evenementenplein Hengelo, Hengelo
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Junushoff Theater, Wageningen
Di-rect
Het Zuiderpark, Den Haag
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
16:00
De Amsterdamse Zomer: Wolter Kroes - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Danny Vera en Het Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Dance Valley
Recreatieterrein Spaarnwoude, Spaarndam
Daisy Festival
Spoorpark, Tilburg
Chef'Special
Rapa Nui, Zandvoort
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Aznavour, mon Amour
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Botaniek Live: Daan
Kruidtuin, Mechelen
19:30
Boogie Beasts
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
AVAWAVES
TivoliVredenburg, Utrecht
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Antilliaanse Feesten
Blauwbossen , Hoogstraten
Amy Root
Bibelot, Dordrecht
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Sportcampus Lange Munte, Kortrijk
zondag 15 augustus 2021
Waylon
Het Zuiderpark, Den Haag
Typhoon
Rapa Nui, Zandvoort
13:00
Thuishaven Zomer w/ KI/KI 5HRS
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:00
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Evenementenplein Hengelo, Hengelo
The Dirty Daddies
Het Zuiderpark, Den Haag
15:00
The Beatles Sessions
Lewinski, Sneek
20:00
Suzan & Freek - Live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Summertime Festival
Grote Markt Den Haag, Den Haag
Spoorpark LIVE
Spoorpark, Tilburg
14:30
Rocco Ostermann
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Podium Onder De Boom
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
Paradigm Festival
Paradigm, Groningen
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
Madball + Support
Dynamo, Eindhoven
16:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
10:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
13:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Iris Hond speelt Einaudi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Iris Hond speelt Einaudi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Freshtival Weekend
Recreatiegebied Het Rutbeek, Enschede
Dutch Valley
Recreatieterrein Spaarnwoude, Spaarndam
16:00
De Amsterdamse Zomer: OG3NE - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
De Amsterdamse Zomer: OG3NE - lunchshow
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: OG3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Sportcampus Lange Munte, Kortrijk
15:00
Ad Vanderveen
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
maandag 16 augustus 2021
16:45
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:45
Tino Martin
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Nina De La Parra
Paradiso, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Agnes Obel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 17 augustus 2021
22:00
S10
Patronaat, Haarlem
20:00
S10
Patronaat, Haarlem
19:30
Joods Arabische Weemoed met La Rosa Ensemble
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
BLKDOG
Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach
De Meenthe, Steenwijk
Agnes Obel
013, Tilburg
woensdag 18 augustus 2021
14:30
Waacking Forever Battles
Paradiso, Amsterdam
20:00
Summer Dance Forever presenteert: BLKDOG
Paradiso, Amsterdam
18:00
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Peter Pannekoek
Podium Hoge Woerd, De Meern
15:00
Dave Nunes / Johnny Mason / parasol
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach
De Meenthe, Steenwijk
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 19 augustus 2021
Spinvis
De Helling, Utrecht
S10
Grenswerk, Venlo
21:30
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:30
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:30
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Pukkelpopkwartier
Bootstraat, Hasselt
Pukkelpop
Kiewit, Hasselt
Peter Pannekoek
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Martyn Joseph
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:00
Isolde Lasoen
Kruidtuin, Mechelen
19:30
Eric Vloeimans / Jörg Brinkmann / Dirk-Peter Kölsch
Beauforthuis, Austerlitz
16:00
De Amsterdamse Zomer: Hans & Candy Dulfer - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam