Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Marktkantine
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Helling
Utrecht
De Flux
Zaandam
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
C-Mill
Heerlen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:45
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
19:00
Abdijplein
Middelburg
21:00
Abdijplein
Middelburg
013
Tilburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
17:30
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
V11
Rotterdam
19:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater Concordia
Haastrecht
Spirit of 66
Verviers
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
14:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Iduna
Drachten
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Het Punt
Vroomshoop
Herberg de Pol
Diepenheim
20:45
Hall Of Fame
Tilburg
14:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Effenaar
Eindhoven
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:45
Dominicanenklooster
Zwolle
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
19:00
De Pul
Uden
21:30
De Pul
Uden
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Doelen
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Café de Cactus
Hengelo
vrijdag 04 september 2020
Motor City Drum Ensemble
De Marktkantine, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Robert Jon & The Wreck
De Helling, Utrecht
Sunset Travellers
De Flux, Zaandam
20:30
Breakstuff
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Nol Havens
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Stephanie Struijk - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Rootsriders
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Buttshakers
Burgerweeshuis, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:45
Kiss The Frog
Bibelot, Dordrecht
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
19:00
Lavinia Meijer
Abdijplein, Middelburg
21:00
Lavinia Meijer
Abdijplein, Middelburg
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
zaterdag 05 september 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
17:30
Tricklebolt + diner
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Tricklebolt
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
15:00
Julia Zahra
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Julia Zahra
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Nap Eyes
V11, Rotterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Concordia, Haastrecht
Beyond The Labyrinth / John L
Spirit of 66, Verviers
Inge van Calkar
Simplon, Groningen
20:00
Tino Martin
Schouwburg Venray, Venray
19:30
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
Loïs Lane - 35 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
Glennis Grace - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Steffen Morrison - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Alain Clark - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Al McKay's Earth, Wind & Fire Experience - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Waylon - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Kublai Khan
Patronaat, Haarlem
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Iris Penning
Parktheater, Eindhoven
Pabllo Vittar
Paradiso, Amsterdam
Hinds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Avi On Fire
Paradiso, Amsterdam
18:30
Paard van Stal
Paard, Den Haag
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
20:00
Tommy Brown
Paard, Den Haag
Drukwerk
P60, Amstelveen
Clouseau
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
14:00
Het Nest 2020
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Pip Blom - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
The Klittens - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Jenny Lena & Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Cousin Harley
Mezz, Breda
20:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
DeWolff
Metropool, Hengelo
Joan Shelley
Merleyn, Nijmegen
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
19:30
Handsome Poets
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Wilson & Wakeman
Iduna, Drachten
20:00
Kubus
Het Sieraad, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Mercy John
Herberg de Pol, Diepenheim
20:45
Eaux / Joya Mooi
Hall Of Fame, Tilburg
14:00
Aafke Romeijn / EUT / Froukje / Isa Zwart / Moonradio / PAX the humano
Grote Kerk van Emmen, Emmen
18:30
Club DGS (incl. diner) met Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Russo
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
12:00
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:30
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:45
Songs for Mary: Maartje Wortel / Tim Knol
Dominicanenklooster, Zwolle
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
19:00
The Kik
De Pul, Uden
21:30
The Kik
De Pul, Uden
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Pearl Jozefzoon / Sharon Kips / The Young Classics orkest
De Doelen, Rotterdam
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
Melrose
Café de Cactus, Hengelo