Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsspeeltuin de Speelhoorn
Hoorn
20:30
So What!
Gouda
Scala Theater
Utrecht
19:00
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
18:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
22:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Musis
Arnhem
19:30
Metropool
Hengelo
21:30
Metropool
Hengelo
Megaland
Landgraaf
Luxor Live
Arnhem
Livestream
Online
LantarenVenster
Rotterdam
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
21:30
Iduna
Drachten
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
Ghelamco Arena
Gent
Flugplatz Neustadt-Glewe
Neustadt-Glewe
Festivalterrein Beekse Bergen
Hilvarenbeek
Festivalpark Werchter
Werchter
Evenemententerrein A2 Weert Noord
Weert
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Doelen
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
Chassé Theater
Breda
17:00
Camping Kallumaan
Kraggenburg
21:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boom Chicago
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
19:15
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
013
Tilburg
19:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Westergasfabriek
Amsterdam
Vrijthof
Maastricht
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:15
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Trinitatiskapel
Dordrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Steenbergerpark
Hoogeveen
20:00
Scala Theater
Utrecht
19:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
16:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum
's-Hertogenbosch
Paleis Soestdijk
Baarn
13:30
P60
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
21:00
Musis
Arnhem
20:00
Museum Podium Speelklok
Utrecht
vrijdag 09 juli 2021
18:00
Walk The Line: Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Price
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hans Hannemann
Stadsspeeltuin de Speelhoorn, Hoorn
20:30
Bruut! & Anton Goudsmit
So What!, Gouda
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
19:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
20:00
Hans Dulfer
Poppodium Volt, Sittard
18:00
Het Zomer Theater: Racoon
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Lucas Hamming
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
Racoon
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Joris Linssen & Caramba
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Hot Stuff
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
18:30
Metropool Open Air: Typhoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Stand-upcomedy avond
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
The Kik
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
22:15
The Kik
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Glennis Grace
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Dina
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Slagwerk Den Haag
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
19:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
21:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
Landgraaf Live: The Dirty Daddies
Megaland, Landgraaf
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
Within Temptation
Livestream, Online
NN North Sea Jazz Downtown
LantarenVenster, Rotterdam
Botaniek Live: Glints / K1D / Rare Akuma
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Boys Named Sue
Iduna, Drachten
21:30
Boys Named Sue
Iduna, Drachten
21:00
Roel Spanjers
Haarlem Blues Club, Haarlem
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Airbeat One
Flugplatz Neustadt-Glewe, Neustadt-Glewe
WOO HAH!
Festivalterrein Beekse Bergen, Hilvarenbeek
Werchter Parklife: Gabriel Rios + Eefje de Visser + Emmy D'Arc
Festivalpark Werchter, Werchter
Bospop
Evenemententerrein A2 Weert Noord, Weert
19:45
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Frank Boeijen
Doornroosje, Nijmegen
23:00
WTF: Multiplex b2b Thizl and more
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sophie Janna & Eyal
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Wies
De Meester, Almere
NN North Sea Jazz Downtown
De Doelen, Rotterdam
20:30
KIEFF
dB's, Utrecht
Breda Live
Chassé Theater, Breda
17:00
Sonurber
Camping Kallumaan, Kraggenburg
21:00
DJ Willie Wartaal
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
Arjen Lubach
Boom Chicago, Amsterdam
NN North Sea Jazz Downtown
BIRD, Rotterdam
19:15
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Bibelot, Dordrecht
21:30
Michelle David & The Gospel Sessions - It’s A Soulful Christmas
Bibelot, Dordrecht
NN North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
NN North Sea Jazz Downtown
Ahoy, Rotterdam
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Q'n
013, Tilburg
zaterdag 10 juli 2021
19:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
Hunkering
Westergasfabriek, Amsterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:15
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
New Bomb Turks
Vera, Groningen
21:00
A Fungus
Vera, Groningen
20:30
Opwaarts: Pieter de Graaf
Trinitatiskapel, Dordrecht
17:00
The Kik - Akoestisch - 17:00u concert
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Kik - Akoestisch - 21:00u concert
TivoliVredenburg, Utrecht
13:00
Thuishaven - De Zomeropening
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Stadsfestival Hoogeveen
Steenbergerpark, Hoogeveen
20:00
Nick & Simon
Scala Theater, Utrecht
19:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
21:00
Rats on Rafts
Rotown, Rotterdam
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
Q-Factory, Amsterdam
16:30
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Het Zomer Theater: Bløf
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Oh Sees
Paradiso, Amsterdam
20:00
Blackbird
Paleistuin van Het Noordbrabants Museum, 's-Hertogenbosch
Van Morrison met Douwe Bob - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
13:30
Snul : The Invitational
P60, Amstelveen
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Butien Spelen (zonder
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Captain Albatross
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Robin Borneman
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Nothing
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Michael Prins
Neushoorn, Leeuwarden
Ilse DeLange
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Ragazze Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
21:00
Pater Moeskroen
Musis, Arnhem
20:00
Mark My Wor(l)ds
Museum Podium Speelklok, Utrecht