Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Papenstraattheater
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
Café Zigzag
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Joriskerk
Venlo
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
CHV Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Utrechtse Muziekschool DUMS
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
DRU Industriepark
Ulft
19:30
De Pul
Uden
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:00
Lewinski
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
De Molenheide
Schijndel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Dancing Bruins
Saasveld
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:15
P3
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Ins Blau
Leiden
19:00
Nobel
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Die Kantine
Keulen
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kerk Kropswolde
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
donderdag 18 april 2024
19:30
Yellow Days
Melkweg, Amsterdam
20:30
Phoria
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jake Scott
Melkweg, Amsterdam
20:30
King King
P60, Amstelveen
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dawn Brothers
Fluor, Amersfoort
20:30
Sven Ratzke - Marlene
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Knol - Gets the blues
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Comedytunes - Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 april 2024
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
20:00
Joël Domingos
Hedon, Zwolle
20:15
Christiaan Jelsma
Papenstraattheater, Zwolle
Kinan Azmeh, Eric Vloeimans En Jeroen Van Vliet - Blow the Wind Easter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
Gerard van Maasakkers - In de Gloria!
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Foo Fighters Undercover
De Peppel, Zeist
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nh Metalfest Iv - Funeral Whore - Anchillys - Aum Zorion - Arising Reb
De Flux, Zaandam
Maartje & Kine - Hoge Noot
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:15
The Conquistadors
De Bosuil, Weert
20:00
Cathubodua
Café Zigzag, Weert
Pieter Derks - Ja, Leuk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Belle Perez - Diferente
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Femke Vernij - op volle kracht
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Blues Stuff / Busted Feet
De Piek, Vlissingen
20:00
Mr Cover
Spirit of 66, Verviers
Herman van Veen - Een voorstelling
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Matt Perriment
Joriskerk, Venlo
20:30
The Exploited
Grenswerk, Venlo
20:15
The Best of Britain - The Power of Music
Theater de Schalm, Veldhoven
Dilana Smith - Legendary Women of Rock
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Back to Black - Amy Winehouse tribute
CHV Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hamid Bouchnak Ft. Amsterdams Andalusisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Gitaardisco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clubconcert: Cacha Mundinho
De Utrechtse Muziekschool DUMS, Utrecht
Feuerengel - A Tribute To Rammstein
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Lunchconcert Jazz
TivoliVredenburg, Utrecht
Jet van der Steen / Lola Cedès
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rats And Daggers + Supp: Hoofs + Femme Fugazi
De Nijverheid, Utrecht
20:00
Sultan.
dB's, Utrecht
Zimmerman
EKKO, Utrecht
20:00
Gruppo Sportivo
DRU Industriepark, Ulft
19:30
Mother’s Finest
De Pul, Uden
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Offroad: Atomic Vulture + Alabaster
Little Devil, Tilburg
20:30
Leids Cabaret festival - Finalistentour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tusky - Vain Louie - Boskat
De Buze, Steenwijk
20:00
Pink Floyd Project - Return to The Dark Side Of The Moon
De Meenthe, Steenwijk
Mouna Laroussi - Waanzien
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Kik - Bal populaire
Theater de Stoep, Spijkenisse
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Theater Idea, Soest
20:00
Philip Kroonenberg
Lewinski, Sneek
21:00
King King + Five Dollar Shake
Het Bolwerk, Sneek
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
20:15
Guido Weijers - Momentum
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Bee Gees Forever
Dancing Bruins, Saasveld
20:00
Peter Pannekoek - DNA
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bassekou Kouyate
Grounds, Rotterdam
20:30
Daniël Arends - High Class Bitch
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Gewoon Roué
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pene Corrida
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Hillbilly Moonshiners
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Riza Tisserand - 90's Kids
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Stef Bos - Bloudruk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Michiel Borstlap Plays Herbie Hancock
Parkgebouw, Rijssen
Nathalie Baartman - De Bössels van Baartman
C.C. Stroud, Putten
20:30
Vincent Bijlo - Laat dat nou maar aan mij over
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:15
YELLOW A TRIBUTE TO COLDPLAY
P3, Purmerend
20:15
Supertrap - Crime of the Century
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Foute Liedjes Parade
Dok6, Panningen
20:30
Elke Vierveijzer - Drift
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Kids With Buns
De Zwerver, Oostende
20:15
Buddy Vedder & A Perfect Combination - The Legends We've Lost
De Muze, Noordwijk
20:30
Stokermoned
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Snelle
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Jouke - Sluikstort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bløf - Theatertour 2024
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Max van den Burg - Tijd voor Max
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
The Five Great Guitars - Guitar Heroes
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - En door?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pip Blom
De Spot, Middelburg
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Pommelien Thijs
Het Depot, Leuven
20:30
Dennis Van Aarsen
Corneel, Lelystad
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Finalistentour
Het Veur Theater, Leidschendam
Lucky Fonz III - Moederland
Theater Ins Blau, Leiden
19:00
Wesley Klein Live In Concert
Nobel, Leiden
19:30
The Elvis Concert
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
K's Choice
De Harmonie, Leeuwarden
Freedom Sounds
Die Kantine, Keulen
Tobi Kooiman - Best of 2
Theater De Boerderij, Huizen
Jawad Es Soufi - Harira
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wouter Hamel
Kerk Kropswolde, Hoogezand
20:15
Sven Ratzke - Marlene
Cpunt Theater, Hoofddorp