Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café de Cactus
Hengelo
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Koning Boudewijnstadion
Brussel
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
013
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Joc Ieper
Ieper
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
013
Tilburg
Maassilo
Rotterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:15
De Bosuil
Weert
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Landgoed Zonnestraal
Hilversum
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
TivoliVredenburg
Utrecht
Strand Scheveningen
Scheveningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
De Meester
Almere
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Iduna
Drachten
19:00
013
Tilburg
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
13:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:30
Iduna
Drachten
dB's
Utrecht
20:00
Capitole
Gent
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Flux
Zaandam
20:30
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Roma
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Nobel
Leiden
14:00
Bullekerk
Zaandam
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Phil.
Haarlem
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:30
De Bosuil
Weert
17:30
013
Tilburg
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
So What!
Gouda
20:00
013
Tilburg
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
The Jack
Eindhoven
20:30
De Klos
Emmeloord
vrijdag 04 augustus 2023
20:00
Millstone (heavy Rock & Roll Uut Twente)
Café de Cactus, Hengelo
19:30
Edward Reekers / The Liberty Project
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 05 augustus 2023
Rammstein
Koning Boudewijnstadion, Brussel
zondag 06 augustus 2023
Russian Circles
013, Tilburg
maandag 07 augustus 2023
Protomartyr
Paradiso, Amsterdam
19:30
Death Before Dishonor
Poppodium Volt, Sittard
dinsdag 08 augustus 2023
Placebo (UK)
013, Tilburg
donderdag 10 augustus 2023
Alestorm [UITVERKOCHT]
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 11 augustus 2023
Double Cream: Dewolff & Dawn Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 12 augustus 2023
21:00
Slapshot + Get Some + Cold Grip
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Danny Vera
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
At First + MoD
Little Devil, Tilburg
zondag 13 augustus 2023
19:00
SCOWL + supports
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Heaven Shall Burn
Melkweg, Amsterdam
maandag 14 augustus 2023
Protomartyr
Effenaar, Eindhoven
dinsdag 15 augustus 2023
Voodoo Glow Skulls (usa) + Support
dB's, Utrecht
Pennywise
Melkweg, Amsterdam
woensdag 16 augustus 2023
20:00
Hanabie.
Kavka, Antwerpen
19:30
Decapitated + Brand Of Sacrifice + Caligula's Horse
Doornroosje, Nijmegen
Converge
013, Tilburg
zaterdag 19 augustus 2023
23:00
6 Feet Under
Merleyn, Nijmegen
zondag 20 augustus 2023
20:30
Ugly Kid Joe
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Be'lakor
Joc Ieper, Ieper
maandag 21 augustus 2023
Cypress Hill
013, Tilburg
dinsdag 22 augustus 2023
The Struts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Delta Saints
NiXenMeer, Enschede
20:00
Cypress Hill
013, Tilburg
Alestorm
Maassilo, Rotterdam
woensdag 23 augustus 2023
20:30
The Delta Saints
De Zwerver, Oostende
donderdag 24 augustus 2023
21:00
Bleach
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
vrijdag 25 augustus 2023
Vandenberg - ‘sin' Album Release Show
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Mark Foggo's Skasters + Callkoen
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 26 augustus 2023
20:30
Vandenberg
Metropool Enschede, Enschede
21:15
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
21:00
Mad Sin
Metropool, Hengelo
20:00
Live in 't Bos - Waylon
Landgoed Zonnestraal, Hilversum
Floor Jansen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Doom Over Db's W/ Phlebotomized + Officium Triste + Ataraxie (fr)
dB's, Utrecht
20:00
Changing Tides + XII Thorns + Reformist
Little Devil, Tilburg
zondag 27 augustus 2023
Wilco
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
All For Nothing / Come S.U.R. / Green Bay / Lucivus / Monkey Wrench /
Capsloc, Capelle aan den IJssel
maandag 28 augustus 2023
Wilco
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 31 augustus 2023
Live on the Beach: Anouk / Bløf
Strand Scheveningen, Scheveningen
19:45
La Femme
TivoliVredenburg, Utrecht
Double Cream: Dewolff & Dawn Brothers
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 01 september 2023
20:30
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
zaterdag 02 september 2023
20:00
Tangarine - Running in the family
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
HeavyLight
Rotown, Rotterdam
20:00
Danny Vera (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Clitteband / Flotz / Those Left Standing / WIELKLEM
De Meester, Almere
19:30
Being As An Ocean Met Voorprogramma: Special Guests: Of Virtue & S
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 03 september 2023
15:00
Toxic Shock + No Way
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Supertramp
Iduna, Drachten
19:00
Music Film Festival: Alain Johannes & Band
013, Tilburg
20:30
Danny Vera
Bostheater Ommen, Ommen
13:30
Berkelblues festival
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
woensdag 06 september 2023
The Dead South
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Squid
Rockhal, Esch zur Alzette
Robert Jon & The Wreck
Melkweg, Amsterdam
21:00
Preoccupations
Vera, Groningen
23:00
A Giant Dog
Merleyn, Nijmegen
donderdag 07 september 2023
Waylon - Gewoon Willem
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Squid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:30
Sirenia & Amberian Dawn 'symphonic Metal Nights'
Iduna, Drachten
Mutoid Man
dB's, Utrecht
20:00
Jethro Tull
Capitole, Gent
20:30
Club Pussycat - Bumble B. Boy, Paro, Thames
Podium Victorie, Alkmaar
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 08 september 2023
Waylon - Gewoon Willem
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Hype
Patronaat, Haarlem
20:30
The Homesick + Support
Vera, Groningen
20:30
Symphonic Metal Nights
De Flux, Zaandam
20:30
Stream of Passion - Reunion Show
Dynamo, Eindhoven
Squid
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Rabo Open Stage: Lorena + The Tide
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jethro Tull
De Roma, Antwerpen
21:00
Alain Johannes
Hedon, Zwolle
zaterdag 09 september 2023
19:00
Sirenia + Amberian Dawn + Dark Sarah + Rexoria
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Hard In Heerlen: Carach Angren
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Alain Johannes
Nobel, Leiden
zondag 10 september 2023
14:00
First E / LORENA + THE TIDE / Tupperwr3
Bullekerk, Zaandam
19:30
Alain Johannes (usa)
Nieuwe Nor, Heerlen
maandag 11 september 2023
20:00
Robert Jon & The Wreck
Spirit of 66, Verviers
Only The Poets
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 12 september 2023
The Heavy
Paradiso, Amsterdam
19:00
Strangeways
Melkweg, Amsterdam
20:00
2 Meter Sessies : Alain Johannes / Anneke van Giersbergen / Nick Lowe
Phil., Haarlem
woensdag 13 september 2023
20:30
Jop Wijlacker / Simon & Garfunkel
Anna Amstelveen, Amstelveen
donderdag 14 september 2023
Waylon - Gewoon Willem
Theater De Veste, Delft
20:30
Doodseskader | Club. Donder
De Bosuil, Weert
17:30
Ayreon - 01011001 - Live Beneath The Waves - Dress Rehearsal
013, Tilburg
vrijdag 15 september 2023
20:00
Tankzilla - Releaseparty
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Popcorn: Peer + Tiigre + Kitchenette
Corneel, Lelystad
20:30
Knives Out! Rats On Rafts, Bongloard, Asbest Boys
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Def Americans
Effenaar, Eindhoven
20:30
Black Bottle Riot
So What!, Gouda
20:00
Ayreon - 01011001 - Live Beneath The Waves
013, Tilburg
zaterdag 16 september 2023
19:30
Stevie Ray Vaughan Undercover + King Of The World
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
In-Tension + Battled / Female Fronted Metal Night
The Jack, Eindhoven
20:30
Hondsdol - 2Destroy / Alkaline / Skallebieter / WIELKLEM
De Klos, Emmeloord