Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
La Madeleine
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Botanique
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Paradiso
Amsterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:15
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Speeldoos
Baarn
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Stenehei
Dessel
19:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
18:45
dB's
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
19:30
De Flux
Zaandam
21:00
De Rinkelbom
Heerenveen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Festivalpark Stenehei
Dessel
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hoftheater
Raalte
21:15
Iduna
Drachten
19:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Luxor Live
Arnhem
Megaland
Landgraaf
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Musis
Arnhem
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Observatorium Robert Morris
Lelystad
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
So What!
Gouda
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
dinsdag 15 juni 2021
20:00
Ali B
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Paul Taylor La Madeleine - Bruxelles
La Madeleine, Brussel
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
Bad Religion
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Garrett T. Capps
Paradiso, Amsterdam
Pieter Verelst - Amai
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Parktheater, Eindhoven
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 16 juni 2021
Rupaul's Drag Race: Werq The World Tour
AFAS Live, Amsterdam
Maria Sanchez
BIRD, Rotterdam
Mademoiselle
Botanique, Brussel
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Ali B
De Maaspoort, Venlo
Crash Test Dummies
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Radeloos // Ziedend
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cher Ami
Doornroosje, Nijmegen
Thelonious Monster
Melkweg, Amsterdam
Brian Wilson - Good Vibrations Greatest Hits Tour
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Bad Religion
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Kik show 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Ross Curry
Podium Victorie, Alkmaar
21:15
The Kik show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Peter Pannekoek
Theater de Speeldoos, Baarn
The Felice Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 17 juni 2021
Herman van Veen
013, Tilburg
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Randy Newman
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Thelonious Monster
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
20:00
Bad Penny (NL) / Sovay
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Bad Penny (NL) / Sovay
Doornroosje, Nijmegen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
19:30
Blaudzun (show 1)
Hedon, Zwolle
Black Uhuru
Hedon, Zwolle
21:30
Blaudzun (show 2)
Hedon, Zwolle
20:00
OKRA / Wies
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Grown George
Paard, Den Haag
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lavinia Meijer
Paradiso, Amsterdam
Crash Test Dummies
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
Michael Pilarczyk
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Dulfer 80 | De Vorstin Lentesessies - Extra Show
Vorstin, Hilversum
Pearl Jam
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 18 juni 2021
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
21:00
Baroeg Gaat Live: Doodswens - DJ’s Fraukje + Inge
Baroeg, Rotterdam
19:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
21:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
18:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
20:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
De Bosuil, Weert
19:30
Zuco 103
De Flux, Zaandam
21:00
Wiebe Kaspers
De Rinkelbom, Heerenveen
20:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Nacht | Schrijvers, artiesten, dansers & wetenschappers over de nac
Doornroosje, Nijmegen
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
19:30
Pieter de Graaf
Hedon, Zwolle
20:00
Halve Finale Kleine Prijs van Fryslân
Het Bolwerk, Sneek
Peter Pannekoek
Hoftheater, Raalte
21:15
Leif de Leeuw Band
Iduna, Drachten
19:00
Blaudzun (show 1)
Luxor Live, Arnhem
21:30
Blaudzun (show 2)
Luxor Live, Arnhem
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
20:00
Mary Lake & Jasmín
Melkweg, Amsterdam
JazzRock Café: De Sopa Bros
Metropool, Hengelo
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
19:30
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ellen ten Damme
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Björn van der Doelen
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Whispering Sons
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Projazz: Smandem
Paard, Den Haag
20:30
Def Americans
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
18:00
Het Zomer Theater: Miss Montreal
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:30
Stones Sessions - Seated Clubtour show 1
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Stones Sessions - Seated Clubtour show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Rex Pharao
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Fokko
So What!, Gouda
Brasero
Spirit of 66, Verviers
20:15
Peeping Tom
Stadsschouwburg Groningen, Groningen