Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bibelot
Dordrecht
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
Bel Air Breda
Breda
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zik Zak
Ittre
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
19:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
11:00
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadspark Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
12:00
Schouwburgplein
Rotterdam
16:00
Schouwburgplein
Rotterdam
Schouwburgplein
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:15
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:45
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Cabrio
Soest
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
N.H. Kerk
Heino
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:15
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
13:30
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Luctor et Emergo
Rilland
Lotto Arena
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
19:30
Het Pompstation
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Depot
Leuven
Hedon
Zwolle
14:00
Grotekerkplein
Rotterdam
16:00
Grotekerkplein
Rotterdam
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 18 september 2020
20:30
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Highway Chile
Bel Air Breda, Breda
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
Chef'Special
013, Tilburg
zaterdag 19 september 2020
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Dwaze tijd
Zuiderparktheater, Den Haag
Gallows Pole / Maine Road
Zik Zak, Ittre
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:00
Dei.3avu
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Procol Harum
Vorstin, Hilversum
15:00
Steffen Morrison
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Ásgeir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
Dirk Maassen
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Gulzig
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
20:15
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Theater De Storm, Winterswijk
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kingsland Festival Groningen
Stadspark Groningen, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
WIES
Simplon, Groningen
20:00
Same Old
Simplon, Groningen
12:00
MOMO presents First Steps: Gino Cochise & The Djago Worriors
Schouwburgplein, Rotterdam
16:00
MOMO presents First Steps: Gino Cochise & The Djago Worriors
Schouwburgplein, Rotterdam
MOMO presents First Steps: Naaz
Schouwburgplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Stef Bos - Bloemlezing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Spectrum of Delusion (cd presentatie) / Shinigami
Q-Factory, Amsterdam
Space Of Variations
Q-Factory, Amsterdam
23:00
Kris Kross Amsterdam
Podium Victorie, Alkmaar
17:15
Candy Dulfer
Patronaat, Haarlem
20:00
Comedy Stop Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:30
Candy Dulfer
Patronaat, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ares
Paradiso, Amsterdam
21:00
Banner.
Paard, Den Haag
20:45
Drukwerk
P60, Amstelveen
20:00
Purple Project
P3, Purmerend
20:00
Die Regghesangers en Met Hart en Smart
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Tino Martin
Openluchttheater Ede, Ede
20:15
De Kift
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Suzan & Freek
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Nielson
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dominic Seldis Music, Maestro!
Openluchttheater Cabrio, Soest
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kingsland Festival Amsterdam
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tribute to the '90s: Green Lizard / Rudeboy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Tina Turner Tribute
N.H. Kerk, Heino
15:30
Eddy & the Ethiopians
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
LIVE: Tim Akkerman & The Ivy League
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:15
LIVE: Tim Akkerman & The Ivy League
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
JazzRock Café: The Pact ft. Jan Kooper
Metropool Enschede, Enschede
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars2020
Meervaart, Amsterdam
13:30
Femke Meines
Markant Uden, Uden
21:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ijzeren Maagden
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Nationale Opera Rusland
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Petra Berger - Pure Passie
Koningshof, Maassluis
20:00
Dio (Diorno Braaf)
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Laura Cox
Iduna, Drachten
20:00
DJ Willie Wartaal
Het Sieraad, Amsterdam
19:30
Saskia Laroo / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:00
Massada
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Wallace Vanborn
Het Depot, Leuven
Tabitha
Hedon, Zwolle
14:00
MOMO presents First Steps: Joshua J
Grotekerkplein, Rotterdam
16:00
MOMO presents First Steps: Joshua J
Grotekerkplein, Rotterdam
18:30
CLUB DGS INCL. DINER CROONERS EDITION - FRANK IN PERSON E.A.
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Gigant, Apeldoorn