Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Café de Ouwehoer
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
13:30
De Flux
Zaandam
Koningshof
Maassluis
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
15:30
Podium 't Beest
Goes
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
15:00
De Weverij
Zierikzee
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Hedon
Zwolle
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Meerpaal
Dronten
15:00
Meervaart
Amsterdam
Capitole
Gent
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
013
Tilburg
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
18:30
013
Tilburg
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TivoliVredenburg
Utrecht
Hedon
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Flora Theater
Delft
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schuur
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
V11
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Observant
Amersfoort
19:30
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zondag 16 februari 2020
20:00
Indianizer
Café de Ouwehoer, Rotterdam
15:00
Homegrown: Funk Factor
Muziekpodium DJS, Dordrecht
13:30
Hippe Gasten en maak je eigen Band T Shirt
De Flux, Zaandam
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Koningshof, Maassluis
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
FASTLOVE - A TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL
Effenaar, Eindhoven
20:15
Enge Buren - BASTA!
Diligentia, Den Haag
15:30
Ella van Poucke
Podium 't Beest, Goes
15:00
Eddie Solomon
PopEi, Eindhoven
14:15
Dominic Seldis
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Dirk Scheele
Luxor Live, Arnhem
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
De Bosuil, Weert
15:00
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Weverij, Zierikzee
14:30
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater Sneek, Sneek
15:00
Day Six + In-Tension
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Blanks
Hedon, Zwolle
16:00
Ben Dubin / David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
15:00
Basement 21
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Babymetal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Meerpaal, Dronten
15:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
maandag 17 februari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Capitole, Gent
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Stephen Fearing / The Sentimentals
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sara Correia
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marco Hietala
Melkweg, Amsterdam
Kaiser Chiefs
TivoliVredenburg, Utrecht
John Prine
Paradiso, Amsterdam
19:45
Joe Armon-Jones
Paradiso, Amsterdam
James Arthur
TivoliVredenburg, Utrecht
Hexvessel
Merleyn, Nijmegen
20:00
Dodgr / Johnny Utah / ren
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
Babymetal
013, Tilburg
dinsdag 18 februari 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tycho
Paradiso, Amsterdam
18:30
Thrash Alliance Tour: Destruction
013, Tilburg
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Growlers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Game
Hedon, Zwolle
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Bootleg Beatles
Het Depot, Leuven
20:00
The Bootleg Beach Boys
Flora Theater, Delft
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schuur, Haarlem
Seafret
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Opera Melancholica
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mae Muller
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lady Lamb
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hexvessel
V11, Rotterdam
20:15
Haydn Jeugd Strijkorkest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
David Luning
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Ásgeir
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 19 februari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wrabel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Schie, Schiedam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Bootleg Beach Boys
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Book of Genesis
Spirit of 66, Verviers
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Strijkorkest Conservatorium Maastricht - Sjostakovitsj, Nielsen & Skal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sleater-Kinney
Paradiso, Amsterdam
20:30
Saskia Laroo Band
De Observant, Amersfoort
19:30
Saint Phnx
Cinetol, Amsterdam
Saint Jhn
Melkweg, Amsterdam
Ruth Jacott
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer