Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Ahoy
Rotterdam
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Bonte Wever
Assen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Ahoy
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Café De Toeter
Groningen
14:00
Iduna
Drachten
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Ahoy
Rotterdam
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Metropool
Hengelo
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
14:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meerpaal
Dronten
21:45
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
Ahoy
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
Merleyn
Nijmegen
Zappa
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Ahoy
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Metropool Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
013
Tilburg
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
woensdag 15 januari 2020
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 16 januari 2020
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Zandloper, Wemmel
Waylon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dutch Eagles
De Molenberg, Delfzijl
vrijdag 17 januari 2020
The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
20:00
Dutch Eagles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
20:00
Up The Irons
dB's, Utrecht
20:30
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Mr. Knowhow
Café De Toeter, Groningen
zaterdag 18 januari 2020
14:00
Drachten Deathfest
Iduna, Drachten
19:30
Last Train
Luxor Live, Arnhem
20:00
Waylon
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
20:00
Morning Wood Records showcase at LOLA: Drunktank / Oskoed Slotters / R
LOLA050, Groningen
20:00
Imminence
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Theater de Koornbeurs, Franeker
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:45
Up The Irons - 20 Wasted Years
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Joe Cocker
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
For I Am King / Two and a half Girl
V11, Rotterdam
21:00
Bad Nerves
De Zwerver, Oostende
zondag 19 januari 2020
14:00
Martyrdöd / Seein' Red / Skitsystem / Reproach / Discharge
Baroeg, Rotterdam
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
maandag 20 januari 2020
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 21 januari 2020
19:30
Sea Girls
Trix, Antwerpen
Millencolin
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 22 januari 2020
20:00
Millencolin
Kavka, Antwerpen
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Analogues
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dutch Eagles
De Meerpaal, Dronten
21:45
Hang Youth
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 23 januari 2020
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
19:00
Port Noir
Hall Of Fame, Tilburg
The Analogues
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Mystery Lights
Effenaar, Eindhoven
20:00
Waylon
De Maaspoort, Venlo
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
Floor Jansen
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dutch Eagles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Handsome Poets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 24 januari 2020
19:00
Circle J
Baroeg, Rotterdam
19:30
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Port Noir
Melkweg, Amsterdam
20:15
Handsome Poets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Highway Chile + Picture - Tribute To Alfred Lagarde
Boerderij, Zoetermeer
Floor Jansen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Dirty Daddies
Vorstin, Hilversum
Sea Girls
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 25 januari 2020
Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
Sea Girls
Paradiso, Amsterdam
Dimmu Borgir + Amorphis
013, Tilburg
19:30
1349 / Abbath / Vltimas
Doornroosje, Nijmegen
19:45
ACDCuk / Imitallica
Dynamo, Eindhoven
20:00
Waylon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:30
The Fire Harvest / The Sweet Release of Death
EKKO, Utrecht
20:30
Tigre Blanco
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Death Wave / Maple / The Tambles
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Komatsu & Pander
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Bruce Soord
Cacaofabriek, Helmond
zondag 26 januari 2020
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
1349 / Abbath / Vltimas
Trix, Antwerpen
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
21:00
Sea Girls
Rotown, Rotterdam
maandag 27 januari 2020
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
dinsdag 28 januari 2020
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
Floor Jansen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Les Trois Accords
La Madeleine, Brussel
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:15
Handsome Poets
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:45
Che Sudaka
Merleyn, Nijmegen
woensdag 29 januari 2020
20:00
The Silent Comedy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Che Sudaka
Metropool Enschede, Enschede
donderdag 30 januari 2020
Catfish and the Bottlemen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
Waylon
Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Floor Jansen
013, Tilburg
vrijdag 31 januari 2020
The Dirty Daddies
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:00
Fokko
TrompTheater, Leeuwarden
Waylon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Burning / Sad Iron / Vortex
Manifesto, Hoorn