Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brothers
Bunnik
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Bosuil
Weert
De Flux
Zaandam
De Grote Kerk
Alkmaar
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
19:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Perifeer
Deventer
20:30
De Pul
Uden
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Manifesto
Hoorn
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Metropool
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 18 april 2019
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater de Kom, Nieuwegein
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Willem, Papendrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Moya Brennan - The Voice of Clannad in concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Sneek, Sneek
Paul de Leeuw - Vette Pech!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Bill Laurence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Ayer
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Antibalas
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Drenge
Trix, Antwerpen
22:00
The damn Truth
Vera, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Yentl en de Boer - Magie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 19 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agnietenhof, Tiel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
YAK
Altstadt, Eindhoven
21:00
Yak
Altstadt, Eindhoven
20:00
Gaye Su Akyol
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ernst Jansz
Anna Amstelveen, Amstelveen
21:00
Wende Snijders
Bibelot, Dordrecht
Habitants
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Jeremy Pelt Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
BIRD, Rotterdam
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Brothers, Bunnik
21:30
Chupame El Dedo
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Zundert, Zundert
20:00
The Magic Numbers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Nobody's Girl
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
Max van den Burg - Paasbest
Chassé Theater, Breda
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up Comedy show
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Kayak
Corneel, Lelystad
20:00
Beerbottle Chopsticks
dB's, Utrecht
20:00
Pharis & Jason Romero
De Amer, Amen
20:00
The damn Truth
De Bosuil, Weert
King King
De Flux, Zaandam
Cristina Branco
De Grote Kerk, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Night Fever
De Harmonie, Leeuwarden
Call It Off
De Helling, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Maaspoort, Venlo
19:00
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Donnie (NL)
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ewert and the Two Dragons
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Anton Goudsmit / BRUUT!
De Peppel, Zeist
20:00
Gerri Jäger
De Perifeer, Deventer
20:30
My Brainbox ft. Bert Heerink / Jan Akkerman
De Pul, Uden
20:00
Novastar
De Roma, Antwerpen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:00
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ron Gallo
EKKO, Utrecht
Ruben Hein
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Cenobites / De Kaak / G.O.D.
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Tahko / VNTM
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Josylvio+ FBO & LITT
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pixvae + Conjunto Papa Upa
Grounds, Rotterdam
20:00
Idaly
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Evil Empire Orchestra
Hedon, Zwolle
21:00
Julian Sas
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Audio Adam / Sera
Iduna, Drachten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rodrigo Y Gabriela
Koninklijk Circus, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Kulturhus Holten, Holten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
White Spandex
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: Overruled, Mudhead [DE] , Unfaded [DE]
LOLA050, Groningen
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:30
Clearwater Creedence Revival
Manifesto, Hoorn
18:30
Duman
Melkweg, Amsterdam
19:00
2 Years To Apocalypse / Inferum
Melkweg, Amsterdam
22:00
Deaf Kids / Rakta
Merleyn, Nijmegen
18:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Metropool, Hengelo
20:30
Miss Montreal
Musis, Arnhem
LIVE: The Mistress of Jersey (BE) + I Found The Cure
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Binkbeats
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Touch of Toto
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Orpheus, Apeldoorn