Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Perifeer
Deventer
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Witloof Bar
Brussel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
ACU
Utrecht
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Merleyn
Doetinchem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
Metropool
Hengelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
23:00
Mezz
Breda
20:00
P60
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Muiderslot
Muiden
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Atak
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
zondag 24 september 2017
20:00
The Doors Alive
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The King Blues
Patronaat, Haarlem
20:00
Third Eye Blind
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Tingvall Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Ulrika Spacek
Stroomhuis, Eindhoven
15:30
Wille & the Bandits
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Wood
Mezz, Breda
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
maandag 25 september 2017
20:00
Andy McKee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Attic Ted
De Perifeer, Deventer
21:00
Björn van der Doelen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Der Weg Einer Freiheit / Inter Arma / Regarde Les Hommes Tomber
Merleyn, Nijmegen
20:00
Diana Krall
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Janine Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
23:00
The beginning: Dano / Pavo
Patronaat, Haarlem
20:00
The Dirty Denims
Taverne, Bergen
20:00
Vita and The Woolf
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 26 september 2017
20:30
Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
20:30
DJ Shadow
Paradiso, Amsterdam
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
20:00
G-DRAGON
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle
20:00
Mauno
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Mr Jukes
Paradiso, Amsterdam
19:00
R5
Melkweg, Amsterdam
Satyricon
013, Tilburg
Siv Jakobsen
Witloof Bar, Brussel
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
WILDES
Paradiso, Amsterdam
woensdag 27 september 2017
Andy McKee
Lux, Nijmegen
20:00
Bony Macaroni / Brett Newski
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Brendan James
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Hanneke de Jong / Paul van Kemenade
Brebl, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
20:15
Mani Orrason
Luxor Live, Arnhem
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
21:00
Melanie Dekker
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Monkey3
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Paulien Cornelisse
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
ACU, Utrecht
20:00
Rock the Opera
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Smoking Alaska
Merleyn, Doetinchem
20:00
The Crüxshadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
The Dublin Legends
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sisters of Mercy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - leesvoorstelling
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Winterfylleth
Dynamo, Eindhoven
19:30
Wouter Hamel
Paard, Den Haag
20:30
Zonder verdoving
Posttheater, Arnhem
donderdag 28 september 2017
20:00
A Liquid Landscape / Iamthemorning
Muziekgieterij, Maastricht
All Them Witches
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Andy McKee
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Anna Rune
De Spot, Middelburg
20:00
Bartek
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Battleme
Paradiso, Amsterdam
19:30
Botanist
Dynamo, Eindhoven
20:30
Chris Jagger Band
Q-Factory, Amsterdam
Daan
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Meervaart, Amsterdam
20:15
Douwe Bob & Dutch String Collective
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Ensiferum + Special Guests
Luxor Live, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Luctor et Emergo, Rilland
Evergrey
Metropool, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Hijos del Monte
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
J. Bernardt
Effenaar, Eindhoven
23:00
JaMiJa XL
Duycker, Hoofddorp
21:00
Jared Hart
Cafe Bluff, Heerlen
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
JR & Friends & Fabz Pi
BIRD, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lampegiet, Veenendaal
23:00
Klub Bulk
Mezz, Breda
20:00
L.A. Summertime
P60, Amstelveen
Leonie Meijer - Hier.
Werftheater, Utrecht
22:00
Linde Schöne
Merleyn, Nijmegen
20:00
Maluma
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Matthew and the Atlas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
21:00
Michael Nau
V11, Rotterdam
20:30
Midas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Monkey3
Burgerweeshuis, Deventer
Neil Diamond
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Pete Lincoln
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Red Snapper
Atak, Enschede
20:00
Reuben and the Dark
Paradiso, Amsterdam