Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Flint
Amersfoort
10:00
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Podium Asteriks
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
23:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
OT301
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
10:00
Flint
Amersfoort
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Willem
Papendrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Iduna
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
vrijdag 02 juni 2017
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Will Joseph Cook
Sugar Factory, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Taylor Caniff
Melkweg, Amsterdam
18:30
Songwriters Gilde Amersfoort & Flint - Kampvuurconcert
Flint, Amersfoort
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
Morrissey & Marshall
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
20:00
Gifter
De Pul, Uden
20:00
Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
20:00
Julie Byrne
Rotown, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
zaterdag 03 juni 2017
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rambags, Stadhouders, Lijbaart
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Miss Montreal
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yamato
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Morgan Freeman album release
Volta, Amsterdam
20:00
Lekker Origineel / The Shakedown 8
De Meester, Almere
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bright Curse / Yawning Man
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
20:00
Danibal
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Daniel Lohues - Moi
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:00
Icicle / Proxima / Rockwell
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mark Schilders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Sunglasses Kid / Timecop1983
OT301, Amsterdam
21:30
FUA
De Flux, Zaandam
Davina and the Vagabonds
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
the Bullfight
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
We all love 80's, 90's 00's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Finale bandbattle Oorveeg
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Lookapony
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lydia Ainsworth
V11, Rotterdam
21:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Bibelot, Dordrecht
20:30
Art 'n Clubbin: Grandview Avenue / Iris Penning / Jeroen Search
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Finale SjONG 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Jack and the Weatherman
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pink Floyd Project
Podium Victorie, Alkmaar
19:15
Pophelden.NL
Podium Victorie, Alkmaar
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
NPO Radio 2 Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
My First Festival
De Oosterpoort, Groningen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Willem, Papendrecht
3JS - U2, The Joshua Tree
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
19:45
Racoon
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
THE CLASH OF THE COVER BANDS - REGIOFINALE ZUID NEDERLAND
013, Tilburg
20:00
DVL = Guy Forsyth (USA) + The Hoax (UK)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sea Pinks
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dune Rats / Heaters / The Gooch Palms
De Zwerver, Oostende
20:00
Employed to Serve
dB's, Utrecht
20:00
35 jaar Paperclip Agency
Merleyn, Nijmegen
18:00
De Jûn fan Peije
Iduna, Drachten
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Dijk - Groef
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Little Mix
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Beatles Revival
Vorstin, Hilversum