Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Roepaen
Ottersum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lux
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Corneel
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Synagoge
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
So What!
Gouda
21:00
StudioGonz
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
23:30
Paardcafe
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
Pier 15
Breda
21:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Het Bos
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
vrijdag 31 maart 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Led Zeppelin Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Karsu
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nathan Bell
Lux, Nijmegen
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
20:00
Donnerwetter
De Spot, Middelburg
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Corneel, Lelystad
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Moss
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Legendary Shack Shakers
Neushoorn, Leeuwarden
Tangarine
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Hengelo
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Try Out - Dear Hunter & Cozy Riffraff
't Ukien, Kampen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Canshaker Pi
Manifesto, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Whitney Rose
Duycker, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Undawn
Metropool, Hengelo
22:00
Rage Against The System
Muziekcafé Helmond, Helmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roots Riders
Nieuwe Nor, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
John Mayall
Patronaat, Haarlem
20:00
Shary-An Nivillac
Patronaat, Haarlem
20:00
Joy Wellboy
Simplon, Groningen
20:00
Jan Kuiper
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
House of Cosy Cushions
Synagoge, Groningen
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
The Dawn Brothers + Huxley
So What!, Gouda
21:00
Golden Caves + Semi Stereo
StudioGonz, Gouda
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Mirusia Louwerse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Wende Snijders
Parktheater, Eindhoven
20:15
Miss Montreal
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Richard Galliano
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
22:00
Temporary Roads
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Rewire Festival
Paard, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
De Nieuwe Kerk, Den Haag
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
LOS - VAST
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
Paul de Munnik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Warhaus
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Chassé Theater, Breda
The Homesick
Pier 15, Breda
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
21:00
Cookies & Cream - Klub Cookies – Nightshift
Mezz, Breda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Festival Zonder Naam
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Death Alley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Typhoon - Moro Lobi
De Nieuwe Kolk, Assen
Fuse
Musis, Arnhem
Flotsam & Jetsam / Izegrim / Dew-Scented
Willemeen, Arnhem
20:30
Waylon
Luxor Live, Arnhem
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
Briqueville
Het Bos, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Swans
Paradiso, Amsterdam
Tedeschi Trucks Band
AFAS Live, Amsterdam
20:00
JeBroer
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tom Tukker
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Amber Kamminga
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Gregory Page
Theater Hof 88, Almelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 april 2017
14:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
21:00
Crying Boys Cafe
Hedon, Zwolle
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
23:00
Kempi / lux
Hedon, Zwolle
20:00
The Battle Of The Tribute Bands
Boerderij, Zoetermeer