Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:00
Simplon
Groningen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
'T Uilekot
Herzele
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
22:00
Artishock
Soest
Arto Theater
Schoonhoven
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Concertgemaal
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
dB's
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:30
De hoogte
Winsum
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
EKKO
Utrecht
Fuse
Brussel
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Harbour Jazzclub
Winschoten
21:00
Het Bolwerk
Sneek
IJsselhallen
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
JH Knipperlicht
Zulte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
21:00
Manifesto
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Molen De Ster
Utrecht
vrijdag 24 februari 2017
Welkom bij de Fresku Show
Posttheater, Arnhem
21:00
Iggy Pop Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Waylon
Rotown, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Karin Bloemen & Band
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg de Lawei, Drachten
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:00
Freaks Of The Forest
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Juhana Livonen
StudioGonz, Gouda
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Alex Roeka
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniel Lohues - Moi
Theater de Kappen, Haaksbergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tangarine
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Frank Boeijen
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Invitation to the sound of Jerney Kaagman and Earth&Fire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Idea, Soest
20:15
Daniel Meade
Theater in de Steeg, Den Haag
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Orwells
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Hockey Dad
V11, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
22:00
FEWS
Vera, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
20:30
Gert Vandenberghe / Whittlesea
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
The Weeknd
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 25 februari 2017
21:00
String Carpet
'T Uilekot, Herzele
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Iguana Death Cult
Area 51 Skatepark, Eindhoven
22:00
Shaggy Dogs
Artishock, Soest
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Khalid
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Charles Adrian Band & Tommy M on Sax
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Band of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Windbroke
BREStheater, Brielle
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Kimpel, Bilzen
Natalia
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Airbag (NO)
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Het Zesde Metaal
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Andrea Vasi / Ellen Valkenburg / James Oesi
Concertgemaal, Amsterdam
16:00
Snowapple
Concerto, Amsterdam
20:00
Monsters of Rock- Metallica, Rammstein & AC/DC tributes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Robby Valentine - Tribute to Queen
Corneel, Lelystad
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Orgaanklap
dB's, Utrecht
21:30
Boneheadz
De Fles, Spijkenisse
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De hoogte, Winsum
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Meerpaal, Dronten
20:00
Classic Albums: Nirvana Unplugged
De Meester, Almere
20:30
Raquel Tavares
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Def Americans
De Peppel, Zeist
20:00
Evan Dain & band
De Woeste Wieven , Diepenheim
20:00
Guy Verlinde & The Houserockers
De Zwerver, Oostende
20:30
The Mysterons
EKKO, Utrecht
Clone Records
Fuse, Brussel
19:30
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Ronnie Flex
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Bruut!
Harbour Jazzclub, Winschoten
21:00
The Ataris + Slimboy + Long Way Down
Het Bolwerk, Sneek
K3
IJsselhallen, Zwolle
K3
IJsselhallen, Zwolle
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Justin Kauflin Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Weval (live)
Maassilo, Rotterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
21:00
Diggy Dex
Manifesto, Hoorn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Meervaart, Amsterdam
19:30
Youngr
Melkweg, Amsterdam
SOHN
Melkweg, Amsterdam
20:00
Beatbusters
Melkweg, Amsterdam
Fleddy Melculy
Merleyn, Nijmegen
21:00
Seratones
Metropool, Hengelo
20:00
Kapok
Molen De Ster, Utrecht